Tęsknisz za koncertami? Przyjdź na muzyczny wieczór z polską piosenką!

Tęsknisz za koncertami? Przyjdź na muzyczny wieczór z polską piosenką!

25 sierpnia 2020, godz. 7:21
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W najbliższą niedzielę – 30 sierpnia – na tarasie Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejny muzyczny wieczór. Tym razem przed lubliniecką publicznością młodzi artyści tworzący zespół Campagnosa.

To będzie koncert poświęcony polskiej piosence. Zespół Camapgnosa lublińczanie mogli już nie raz usłyszeć! Wystąpił m.in. w czasie rodzinnego festynu „Lubliniec w roli głównej” w sierpniu 2019 roku, a także uświetnił swoim koncertem Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2020.

Zespół tworzą młodzi muzycy związani z Miejską Młodzieżową Orkiestrą Dętą: Natalia Droździok (wokal), Paweł Borszcz (klawisze), Marcin Dziadkiewicz (perkusja), Maksymilian Kosa (gitara basowa), Łukasz Kampa (gitara elektryczna). Warto niedzielny wieczór spędzić w Galerii pod Glinianym Aniołem i posłuchać artystów w tej innej, nie orkiestrowej odsłonie.

Muzyczny wieczór z polską piosenką odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 18.00 – tuż po rodzinnych warsztatach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu