Otwarcie Park & Ride Lubliniec

Otwarcie Park & Ride Lubliniec

7 września 2020, godz. 12:07
Udostępnij: Kopiuj link

16 września otwarte zostanie centrum przesiadkowe „park&ride” w Lublińcu. Z tej okazji na mieszkańców miasta czeka mnóstwo atrakcji – wśród nich: umieszczony na jednym z poziomów przystanek eMDeK!

Tego dnia po Lublińcu będzie krążył stary autobus – przejażdżka nim to będzie prawdziwa podróż w czasie! Dla mieszkańców przejazd jest bezpłatny. Dodatkową wycieczkę w przeszłość zafunduje wystawa starych samochodów.

Na jednym z pięter umieszczony zostanie przystanek eMDek! To miejsce powinni odwiedzić wszyscy, który chcą wykonać własnoręcznie pocztówkę, magnes, zrobić sobie zdjęcie w autobusowej fotobudce. Szczególną uwagę warto zwrócić na wielką planszówkę – lubliniecki Eurobusiness. Można będzie choć przez chwilę zostać właścicielem Bulwaru Europejskiego, zamku lub innego obiektu w mieście.

Artystyczną wisienką na torcie będzie koncert Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu pod batutą kapelmistrza Bartłomieja Pięty.

Zapraszamy 16 września w godz. 16:00-18:00 na przystanek eMDeK!

Otwarcie Centrum o godz. 13:00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu