500 km po górach w dobie pandemii - NINIWA Team na trasie Głównego Szlaku Beskidzkiego

W poniedziałek 31 sierpnia młodzi z NINIWA Team wyruszyli na 3. w historii grupy wyprawę pieszą. Piechurzy, podobnie jak wcześniej rowerzyści, w tym roku podróżują po Polsce. Zadanie niełatwe - w 21 dni pokonać trasę Głównego Szlaku Beskidzkiego z Ustronia do Wołosatego, o długości około 500 km i łącznej sumie przewyższeń około 21 km!

Piechurzy dziennie pokonują 26 km lub więcej. Wyjątkiem jest sobota i niedziela, kiedy część czasu przeznaczają na odpoczynek. Punktem obowiązkowym każdego dnia jest Msza święta. Ta przeżywana w pięknych okolicznościach górskiej przyrody i przy dużym zmęczeniu trafia do młodych inaczej niż ta codzienna.

Aktualnie piechurzy są już za półmetkiem trasy, dokładnie na 264 km (stan na 9 września wieczorem). Dotychczasowa trasa nie była łatwa. Pierwsze trzy dni piechurzy przemierzali niemalże w ciągłym deszczu i mgle. Jednak wytrwałość została nagrodzona satysfakcją i pięknymi widokami, które widać na załączonych zdjęciach.

Wyprawa piesza zakończy się 21 września.

tagi: niniwa
2020-09-10 10:47:28 Niniwa

Galeria: 500 km po górach w dobie pandemii - NINIWA Team na trasie Głównego Szlaku Beskidzkiego

zdjęcie pamiątkowe przy drogowskazie grupa podąża jeden za drugim przez łąkę. W oddali zagajnik leśny. W tle intensywnie niebieskie niebo. Dzień słoneczny Selfie uczestników w pochmurny i deszczowy dzień. Uczestnicy mają płaszcze przeciwdeszczowe Selfie w słoneczny dzień. W tle leśna panorama Druga podąża ścieżką. Widać plecy uczestników Druga podąża ścieżką. Widać plecy uczestników

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x