NINIWA Team Głównym Szlakiem Beskidzkim

NINIWA Team Głównym Szlakiem Beskidzkim

28 września 2020, godz. 12:36
nadesłane NINIWA
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 19.09 grupa piechurów NINIWA Team, ukończyła wyprawę Głównym Szlakiem Beskidzkim. W 20 dni piechurzy pokonali 512 kilometrów i tym samym zmieścili się w limicie pełnych trzech tygodni, który jest wyznaczony przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w celu zdobycia diamentowego odznaczenia.

Cel piechurów, Główny Szlak Beskidzki, był wyznaczony "zastępczo" ze względu na pandemię koronawirusa. Nie umniejsza to wartości wyprawy, którą sami uczestnicy oceniają bardzo pozytywnie. Przez niemal 3 tygodnie wędrówki wśród uczestników utworzyły się silne przyjacielskie relacje.

Jeżeli sytuacja na świecie się ustabilizuje, w przyszłym roku piechurzy NINIWA Team podejmą próbę zrealizowania celu zamierzonego na rok 2019 - wyprawy do Gruzji i Armenii.

To już trzecia wyprawa piesza grupy NINIWA Team, znanej dotychczas z wypraw rowerowych. W ubiegłych latach grupa piechurów przeszła szlak Camino z Lizbony do Santiago de Compostela oraz przez Rumunię nad Morze Czarne.

Galeria: NINIWA Team Głównym Szlakiem Beskidzkim

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu