Sekcje MDK dla dorosłych– ważne informacje organizacyjne

Sekcje MDK dla dorosłych– ważne informacje organizacyjne

28 września 2020, godz. 13:26
Udostępnij: Kopiuj link

W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbywają się nie tylko zajęcia dla dzieci i młodzieży. Swoje sekcje mają również dorośli. W sezonie 2020/2021 pojawiają się spotkania, które już cieszyły się dużą popularnością, ale również nowości. Oto garść informacji organizacyjnych związanych z zapisami  na te zajęcia! 

Szczególną popularnością wśród dorosłych i seniorów z Lublińca cieszyły się zajęcia Klubu Zdrowego Stylu Życia. Te fizyczne aktywności, dostosowane do wieku uczestników,  pozwalają dbać o dobre samopoczucie. Od października zajęcia odbywać się będą w środy oraz piątki (w godzinach 13.00-14.00). Jeśli ktoś woli ruch w nieco bardziej artystycznym wymiarze – będzie mógł skorzystać z lekcji tańca! Na te zapraszamy w piątki od 13.30 do 14.30. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.    

Zapisy na zajęcia Klubu Zdrowego Stylu Życia oraz Taniec Towarzyski dla seniorów odbędą się 30 września o godzinie 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. W trakcie spotkania przekazane zostaną informacje o organizacji zajęć, na miejscu również wypełnione będą niezbędne do uczestnictwa dokumenty. 

Wśród nowych propozycji zajęć dla dorosłych znajduje się ceramika! Cotygodniowe, regularne spotkania z instruktorką pozwolą mocniej odkryć tajniki pracy z gliną. Przy okazji tej artystycznej pracy można znaleźć trochę wyciszenia, wytchnienia, spokoju. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 100 zł – w niej mieści się ok. 4 zajęć, pełny dostęp do materiałów (glina, szkliwo, zadbanie o proces wypalania itd.) oraz oczywiście – opieka merytoryczna instruktora. Zajęcia z ceramiki dla dorosłych poprowadzi Anna Bałdyga, będą się odbywać w każdy poniedziałek w godzinach: 18.30-19.30. 

Na zajęcia ceramiczne będzie można się zapisać 30 września w czasie spotkania, możliwe jest również zapisanie się telefoniczne: 34 351 06 87. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu