Razem dla szkoły! Koncert charytatywny

Razem dla szkoły! Koncert charytatywny

29.09.2020 9:51
Czytanie treści strony dostępne

24 września w porannych godzinach w  Zespole Szkół im. Edyty Stein wybuchł pożar. Poddasze, dach zostały doszczętnie zniszczone. Pomóżmy naprawić zniszczenia – pomóżmy wrócić dzieciom i młodzieży, nauczycielom i wychowawcom do szkoły! Już 3 października w MDK odbędzie się charytatywny koncert „Razem dla szkoły”. Lublińczanie – działajmy razem w tej sprawie! 

W czasie koncertu wystąpią artyści związani z MDK: wokaliści z sekcji, Gospelsi, Teatr po Pracy oraz Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Będziemy licytować obrazy malarstwa emocjonalnego, rękodzieło i inne fanty przekazane przez mieszkańców. Zaczynamy o godzinie 14:00 (nowa godzina).

W trakcie koncertu działać będą również dodatkowe inicjatywy mieszkańców i uczniów szkoły. Odbędzie się kiermasz ciast, którym dowodzić będzie Ewelina Kukowka. Uczniowie i absolwenci szkoły im. Edyty Stein organizują kiermasz prac ceramicznych wykonanych pod kierunkiem pani Anny Bałdygi.  

Organizatorzy koncertu charytatywnego „Razem dla szkoły!” apelują, by pomagać sercem, ale uczestniczyć w wydarzeniu z głową.  Sytuacja związana z epidemią jest coraz trudniejsza – niezbędne jest więc zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym dezynfekcja rąk, utrzymywanie dystansu lub zasłonięcie ust oraz nosa maseczką. 

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Lublińca – Edward Maniura, a w organizacji wspierać będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Lublińca. 

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych – łączmy się w pomaganiu!

Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, rękodzielników, do przekazywania fantów na licytacje! Można je zostawiać w Galerii pod glinianym Aniołem codziennie od godziny 15:00 do 21:00

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu