Top 8 pierścionków zaręczynowych spośród których można wybierać

Top 8 pierścionków zaręczynowych spośród których można wybierać

02.10.2020 14:22
Czytanie treści strony dostępne

Wybór idealnego pierścionka zaręczynowego może być naprawdę trudny. To niezwykle osobista biżuteria, która przede wszystkim powinna odpowiadać gustom przyszłej małżonki. Jednakże nie powinniśmy ignorować przy tym współczesnych trendów. Te z kolei zwracają się w stronę coraz większej indywidualizacji i oryginalności. Wprawdzie prosty pierścionek z białego złota ozdobiony diamentem solitaire wciąż zajmuje pierwszą pozycję, ale mniej tradycyjne modele także cieszą się zainteresowaniem. A jak wygląda sprawa z kolorowymi kamieniami szlachetnymi, różowym złotem lub wieloma diamentami?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem najpopularniejszych pierścionków zaręczynowych ze studia jubilerskiego KLENOTA, który może stać się dla Państwa inspiracją i pozwoli na wybór tego idealnego!

1. Klasyczny pierścionek solitaire

Prosty pierścionek z jednym, wyjątkowym diamentem o okrągłym szlifie. To najbardziej klasyczny typ pierścionka zaręczynowego, który nie pozostawia żadnych wątpliwości względem okazji, z której był podarowany.

2. W stylu halo
Romantyczki, które preferują wyjątkową biżuterię, na pewno szczególnie docenią pierścionki w stylu halo. Posiadają centralny kamień otoczony przez małe diamenty, co sprawia, że mają intensywny blask.

3. Pierścionek typu pavé
Nieprzemijająca klasyka z niezwykłym blaskiem to pierścionek w stylu pavé. Jest ozdobiony diamentem o szlifie szmaragdowym i wysadzany rzędem małych diamentów na obrączce. Ten typ pierścionka prezentuje się wspaniale z obrączką w stylu wieczność.

4. Luksusowy solitaire
Pierścień z klejnotem, którego nie da się przegapić, to marzenie wielu kobiet. Pierścionek zaręczynowy może być spełnieniem tych snów.

5. Nietradycyjny model pierścionka
Elegancki i romantyczny pierścionek z centralnie osadzonym diamentem, połączony z nieprzemijającym designem i oryginalnymi elementami, takimi jak podwójna obrączka, może przypominać niezwykłe dwa pierścionki w jednym.

6. Kolorowy diament
Pierścionek zaręczynowy z kolorowym kamieniem szlachetnym zdobywa sobie coraz większą popularność. Niech pozwolą Państwo oczarować się niebieskim diamentom, które mają wyjątkową jakość, wytrzymałość i odporność klasycznych, białych klejnotów, a do tego niezapomniany kolor.

7. Szafiry
Pierścionek z szafirem i diamentami to klasyczny design, który przyciąga wzrok już od pierwszej chwili. Szlachetny, niebieski szafir sprawia, że jest on ponadczasowy i elegancki. Warto pamiętać, iż pierścionek w podobnym stylu nosi obecnie Księżna Kate.

8. Dobrze połączony zestaw
Pierścionek zaręczynowy i obrączka nie muszą ze sobą rywalizować. Wręcz przeciwnie, mogą stanowić uzupełniający się i doskonale dopasowany duet. Przykładowo, wyprofilowana obrączka, która swoim kształtem otacza pierścionek zaręczynowy i znajdujące się w nim trzy diamenty, stanowią idealną parę.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu