Koncert Razem dla szkoły - zebrano ponad 16 tys. zł FOTO

Koncert Razem dla szkoły - zebrano ponad 16 tys. zł FOTO

04.10.2020 18:16
Czytanie treści strony dostępne

W sobotnie popołudnie (3.10) na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu odbył się koncert charytatywny Razem dla szkoły. Impreza była wsparciem dla Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców z Lublińca. Przypomnijmy, że 24 września w szkole wybuch pożar, który zniszczył kilkanaście sal lekcyjnych i zajęcia zostały wstrzymane. 

Na tarasie MDK w koncercie charytatywnym wystąpili: zespół Burning Flash, wokaliści z sekcji Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, Gospelsi, Teatr po Pracy, Duet Romantica oraz Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Lublińca z Mażoretkami. Pomiędzy występami odbywały się licytacje różnych przedmiotów m.in. od koszulki "Gospelsów", książki "Czas Pokuty" Grzegorza Kopca - mieszkańca Lublińca, po tort bezowy, obrazy, czy nóż szturmowy z grawerem Jednostki Wojskowej Komandosów.

Dla najmłodszych czekały różne atrakcje - mega gra planszowa, malowanie farbami po folii stretchowej oraz dużym zainteresowaniem cieszyły się lublinieckie linoryty przygotowane przez instruktor MDK Marzenę Zając.
Znaczącym punktem koncertu charytatywnego był kiermasz ciast przeprowadzony przez Ewelinę Kukowkę wraz ze swoją grupą. Słodkie przysmaki przygotowane przez mieszkańców Lublińca zostały pokrojone i podzielone do plastikowych boxów, w których znajdowały się cztery różne kawałki ciasta. Ponad 500 boxów rozeszło się w 2,5 godziny i do ciastowych puszek trafiło 5229,70 zł. 

Łącznie w czasie całego koncertu charytatywnego udało się zebrać 16 722,71 zł!

Każdy kto chciałby wesprzeć jeszcze Zespół Szkół ma taką możliwość w internetowej zrzutce dostępnej pod adresem https://zrzutka.pl/hv46na 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej autorstwa Mateusza Zawadki

Galeria: Koncert Razem dla szkoły

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu