„Szalone nożyczki” – nowy termin, informacje o zwrocie biletów

Miejski Dom Kultury w Lublińcu z przykrością informuje, że spektakl „Szalone nożyczki” został ponownie przeniesiony przez organizatora na inny termin. "Ze względów bezpieczeństwa, patrząc z nadzieją w przyszłość liczymy na to, że spotkamy się na tej sztuce 10 kwietnia 2021 roku." - brzmi komunikat MDK w tej sprawie. Bilety zachowują ważność. Osoby, które chcą zwrócić bilet prosimy o postępowanie wg ustalonej ścieżki - informują w dalszej części.

Procedura zwrotu biletu: 

  • BILETY ZAKUPIONE PRZEZ INTERNET: prosimy o wysłanie na adres kino@mdk.lubliniec.pl informacji o chęci zwrotu biletu – w treści wiadomości prosimy o podanie numeru paragonu i informacji o wydarzeniu (Jakie wydarzenie? W jakim terminie pierwotnym? Na którą godzinę?)
  • BILETY ZAKUPIONE W KASIE: prosimy o kontakt telefoniczny po godz. 15.00 (34 351 06 83) w celu ustalenia szczegółów zwrotu.
tagi:
2020-10-09 11:20:04

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x