„Kobieta na zamówienie” – nowy termin spektaklu

Miejski Dom Kultury w Lublińcu musi po raz kolejny przenieść spektakl „Kobieta na zamówienie”. "Mieliśmy się spotkać 14 października, jednak wprowadzane obostrzenia i aktualna sytuacja epidemiczna w kraju, wymusza na nas wyznaczenie nowego terminu." - informuje MDK Lubliniec. Nowy termin spektaklu to 29 kwietnia 2021. 

Mamy nadzieję, że zachowacie bilety – wspierając tym samym artystów w trudnej sytuacji. Jeśli jednak podejmiecie decyzję o zwrocie biletów – prosimy o postępowanie wg ustalonego porządku:

  • BILETY ZAKUPIONE PRZEZ INTERNET: prosimy o wysłanie na adres kino@mdk.lubliniec.pl informacji o chęci zwrotu biletu – w treści wiadomości prosimy o podanie numeru paragonu i informacji o wydarzeniu (Jakie wydarzenie? W jakim terminie pierwotnym? Na którą godzinę?)
  • BILETY ZAKUPIONE W KASIE: prosimy o kontakt telefoniczny po godz. 15.00 (34 351 06 83) w celu ustalenia szczegółów zwrotu.
tagi: lubliniec, miejski dom kultury, kultura, spektakl
2020-10-09 14:18:29

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x