19 urodziny Portalu Lubliniec.Info

19 urodziny Portalu Lubliniec.Info

15 października 2020, godz. 10:38
Udostępnij: Kopiuj link

Dzisiaj, 15 października Portal Lubliniec.Info obchodzi swoje ostatnie naste urodziny. Dokładnie 19 lat temu została zarejestrowana domena lubliniec.info. Jesteśmy pierwszym i najstarszym internetowym serwisem informacyjnym na terenie całego powiatu lublinieckiego.

Nasz Portal oprócz domeny głównej jaką jest www.lubliniec.info dostępny jest również pod innymi adresami, m.in.  www.lubliniec.com www.lubliniec.net czy www.lubliniec24.info. 

Portal Lubliniec.Info jest własnością prywatnej firmy W.B. Projekt, a jedyną formą utrzymania go są powierzchnie reklamowe. W ten sposób mogą Państwo czytać nas serwis całkowicie za darmo. 

Głównym celem powstania serwisu było umiejscowienie w jednym miejscu informacji związanych z Lublińcem, które rozsiane były po Internecie lub w ogóle tam się nie znajdowały. Zamieszczamy również autorskie newsy. Obecnie w Portalu publikowane są wiadomości nie tylko z Lublińca, ale również z innych miejscowości z całego powiatu lublinieckiego. Lubliniec.Info współpracuje z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami, szkołami, czy klubami sportowymi. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu