Internetowa wyszukiwarka grobów w Lublińcu

Internetowa wyszukiwarka grobów w Lublińcu

30.10.2020 14:15
Czytanie treści strony dostępne

W najbliższy weekend z okazji 1 listopada tłumnie odwiedzimy lublinieckie cmentarze. Niektórzy z różnych względów czynią to tylko raz do roku, właśnie w dniu Wszystkich Świętych. Często przy takich sytuacjach zapominamy gdzie znajduje się grób naszej bliskiej osoby. Przypominamy, że w Lublińcu istnieje Internetowa wyszukiwarka grobów, która pozwoli zlokalizować miejsce pochówku.

Internetowa wyszukiwarka grobów dostępna jest tutaj i zawiera dane z Cmentarza Komunalnego w Lublińcu. 

Aby zlokalizować grób wystarczy wpisać pełne lub cząstkowe nazwisko zmarłego. Wyniki można zawęzić wpisują imię, przedziały lat z roku urodzenia lub roku zgonu. Po wybraniu przycisku szukać wyświetlona zostanie lista pasujących wyników wraz z datami urodzenia, śmierci oraz oznaczenia grobu. Wybierając ikonkę na końcu przejdziemy do lokalizacji numeru kwatery grobu na mapie cmentarza, dodatkowo zostaną wyświetlone informacje o rzędzie, nr grobu czy do kiedy jest opłacony.

Komentarze

do sralis mazgalis 2020-11-02, 08:22:22
Zgłoś
Nie trzeba - pójdziesz 3.11
sralis mazgalis 2020-10-30, 16:38:46
Zgłoś
No i chyba trzeba bedzie wykasowac lub zaktualizowac te info, bo cmentarze zamkniete 31.10 , 01.11 i 02.11

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu