Lubiteka bierze udział w akcji KINDER

Lubiteka bierze udział w akcji KINDER

02.11.2020 14:50
Czytanie treści strony dostępne

Nasza biblioteka przyłączyła się do akcji KINDER – Przerwa na wspólne czytanie, w tym roku organizowana jest pod hasłem RAZEM POMÓŻMY MAŁYM BIBLIOTEKOM.
Czy pamiętacie udział naszej Biblioteki w ubiegłorocznym konkursie "Kinder- Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne Czytanie", to właśnie dzięki waszym głosom biblioteka wygrała pufy oraz książki. 

W tym roku razem znów możemy pomóc.  Akcja polega na zebraniu książek dla dzieci, które zostaną przekazane małym bibliotekom szkolnym i publicznym.

Dzieci wyrastają nie tylko z ubrań, ale także z książek. Co z nimi zrobić? Kinder razem z wydawnictwem Znak i bibliotekami organizuje wielką zbiórkę książek do wspólnego czytania.
Jeśli macie w swoich domowych zbiorach książki dziecięce, które są

  •     w dobrym stanie;
  •     nie zniszczone;
  •     pełnowartościowe
  •     skierowane dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat;
  •     nikt już nie korzysta

przekażcie je za pośrednictwem naszej biblioteki, innym małym czytelnikom, którzy z chęcią po nie sięgną.

Od 2 listopada do 30 listopada można przynosić książki do LUBITEKI przy ul. Sportowej 3, i zostawiać je w specjalnie na to przeznaczonym kartonie .

Zachęcamy wszystkich Czytelników, tych dużych oraz tych małych do przyniesienia książek, za które każdy otrzyma zakładkę i dyplom od KINDER.

Jest to także szansa dla naszej biblioteki, ponieważ 5 pierwszych bibliotek wygra wieczorki autorskie z Ambasadorami Kinder oraz każda biblioteka biorąca udział w akcji otrzyma 2 pufy i zestaw książek dla dzieci z dedykacją autorów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu