Przygotuj kartkę bożonarodzeniową na konkurs!

To już 27. edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową, który kierowany jest do dzieci i młodzieży. W tym roku organizator – Miejski Dom Kultury w Lublińcu – ze względów bezpieczeństwa zmienił nieco formę konkursu. Oto szczegóły.  

W tym roku wiele wydarzeń ze względu na panującą epidemię przenosi się do sieci. Również 
XXVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową będzie miał swoją odsłonę online. Jak więc będzie wyglądał ten konkurs? 

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkola, uczniów szkół podstawowych oraz dziecięce zespoły plastycznych w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych województwa śląskiego. Tradycyjnie, w dowolnej formie plastycznej należy wykonać kartkę bożonarodzeniową w formacie A5. Co dalej? 

Tym razem do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu nie należy przysłać oryginałów prac, a ich zdjęcia/skany na adres mailowy: kontakt@mdk.lubliniec.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz zgłoszenia. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące przesłania zdjęcia/skanu oraz regulamin i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

Prace należy dostarczyć do 25 listopada, do godziny 23:59. Później komisja spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze laureatów i prace zakwalifikowane do wystawy. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia 2020 roku za pośrednictwem transmisji online. O szczegółach organizatorzy będą informować pod koniec listopada. 

tagi: mdk lubliniec, mdk, kartka bożonarodzeniowa
2020-11-04 09:22:40 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x