Szpital dla Śląska

Szpital dla Śląska

8 listopada 2020, godz. 9:25
Udostępnij: Kopiuj link

Niebawem w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach uruchomiony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów chorych na Covid-19. Już teraz chętni mogą zgłaszać się do pracy w tworzonej placówce. Sam szpital nie jest w stanie ratować zdrowia mieszkańców – potrzebna jest do tego kadra medyczna i personel. Zachęcamy lekarzy, pielęgniarki, sanitariuszy, opiekunów medycznych, salowych, techników medycznych i pracowników obsługi technicznej, aby zgłaszali się do pracy w szpitalu tymczasowym.

Aby to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz na specjalnej stronie internetowej:

www.szpitaldlaslaska.pl

Do zgłaszania się do pracy w szpitalu tymczasowym zachęca medyków wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. – W jedności siła. Liczę, że wyrażą Państwo wolę pracy w szpitalu tymczasowym, którego budowa właśnie rusza. Z serca raz jeszcze dziękuję Państwu za dotychczasową służbę na rzecz drugiego człowieka i pomoc w walce z pandemią. Niech to dobro w dwójnasób do Państwa powróci! – podkreśla wojewoda. W ciągu pierwszysch dwóch dni od uruchomienia strony www.szpitaldlaslaska.pl do pracy zgłosiło się ponad 140 osób, mamy jednak nadzieję, że będzie ich znacznie więcej!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu