Szpital dla Śląska

Niebawem w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach uruchomiony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów chorych na Covid-19. Już teraz chętni mogą zgłaszać się do pracy w tworzonej placówce. Sam szpital nie jest w stanie ratować zdrowia mieszkańców – potrzebna jest do tego kadra medyczna i personel. Zachęcamy lekarzy, pielęgniarki, sanitariuszy, opiekunów medycznych, salowych, techników medycznych i pracowników obsługi technicznej, aby zgłaszali się do pracy w szpitalu tymczasowym.

Aby to zrobić, wystarczy wypełnić krótki formularz na specjalnej stronie internetowej:

www.szpitaldlaslaska.pl

Do zgłaszania się do pracy w szpitalu tymczasowym zachęca medyków wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. – W jedności siła. Liczę, że wyrażą Państwo wolę pracy w szpitalu tymczasowym, którego budowa właśnie rusza. Z serca raz jeszcze dziękuję Państwu za dotychczasową służbę na rzecz drugiego człowieka i pomoc w walce z pandemią. Niech to dobro w dwójnasób do Państwa powróci! – podkreśla wojewoda. W ciągu pierwszysch dwóch dni od uruchomienia strony www.szpitaldlaslaska.pl do pracy zgłosiło się ponad 140 osób, mamy jednak nadzieję, że będzie ich znacznie więcej!

tagi: covid, covid-19, szpital, szpital dla śląska
2020-11-08 09:25:21

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x