Odszedł Dariusz Przyłas - Dyrektor ZS im. św. Edyty Stein

Odszedł Dariusz Przyłas

10 listopada 2020, godz. 9:05
Udostępnij: Kopiuj link

W przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym (10.11) w godzinach porannych odszedł Dariusz Przyłas -  założyciel i Dyrektor Zespoły Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu, wieloletni Prezes Zarządu Głównego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Polsce, doradca metodyczny d/s katechezy Diecezji Gliwickiej i wizytator rejonowy katechezy, Nadzwyczajny Szafarz Komunii Świetej w Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Miał 52 lata.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w sobotę 14 listopada o godz. 11:00 w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Lublińcu.

Komentarze

J
JA 10 listopada 2020, godz. 15:21
Zgłoś

TO MI SIE W GLOWIE NIE MIESCI. ODSZEDL JEDEN Z NAJLEPSZYCH LUDZI JAKICH ZNAM. KATECHEZA Z NIM BYLA NAJLEPSZA I POZNIEJSZE ETAPY ZYCIA JESZCZE LEPSZE. DROGI SIE NAGLE ROZESZLY, ALE PAMIEC I DOBRE SLOWO POZOSTALO I POZOSTANIE NA ZAWSZE ZE MNA. DZIEKUJE ZA WSZYSTKO!

S
Sylwin Bechcicki 10 listopada 2020, godz. 14:04
Zgłoś
Pro memoria

Pamięci Darka Przyłasa Znalazłeś drogę do Pana Krętą skalistą i krótką Nie była różami usłana Dzieci nie płaczcie i żono Dziś stoi przed Pana tronem Abrahamowe go czeka łono Jeszcze się kiedyś spotkamy Edyta nas poprowadzi Otworzy niebieskie bramy Nadzieja w mym sercu gości Na Słowu Pana ma Wiara Hołd składam Jego Miłości

M
MK 10 listopada 2020, godz. 13:19
Zgłoś
[*]

[*]

A
Anna 10 listopada 2020, godz. 11:57
Zgłoś

[*]

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu