Pakiety medyczne dla pracowników — co wybrać

Pakiety medyczne dla pracowników — co wybrać

16.11.2020 9:31
Czytanie treści strony dostępne

Współczesny pracodawca powinien zatroszczyć się o zdrowie pracownika. Łatwiej o taką troskę, gdy można skorzystać z profesjonalnych pakietów medycznych w znanych i lubianych przez pacjentów placówkach medycznych. Przykładem firmy, do której można udać się z każdym problemem zdrowotnym pracownika, jest firma Lux Med. Obecna na rynku już jakiś czas posiada niezbędne do leczenia doświadczenie.

Kto może skorzystać z oferty?
Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, ilości zatrudnionych pracowników, taka firma może zgłosić się do Lux Med. Prywatną opieką medyczną można objąć w dzisiejszych czasach nie tylko członków rodziny, ale także zaufanych pracowników. Wykup pakietów nie jest drogą opcją, a pozwala na bardziej kompleksową opiekę. 

Za pomocą tych narzędzi można sprawdzić, czy dana osoba jest zdrowa, czy nadaje się do wykonywania w firmie swoich obowiązków. Kodeks pracy zobowiązuje także przedsiębiorstwa do tego, żeby przed przyjęciem pracownika do firmy, sprawdzić dokładnie jego stan zdrowia, takie czynności również można wykonać w specjalistycznych gabinetach Lux Med. 

Dla wygody nowoczesnych firm pakiety zostały podzielone na poszczególne kategorie, ich przejrzenie i wybranie konkretnego jest możliwe zarówno w placówkach medycznych, jak i na stronie internetowej.

Jak wyglądają takie pakiety?
Lux Med przygotował osobne pakiety dla firm jednoosobowych, dla przedsiębiorstw zatrudniających od 2 do 50 pracowników oraz dla takich dużych firm, które zatrudniają więcej niż 50 osób. 
W pierwszej propozycji pakiet obejmuje swoim zasięgiem właściciela firmy oraz jego rodzinę. Drugi pakiet przeznaczony dla pracowników zatrudnionych w małych i średnich firmach charakteryzuje się atrakcyjną ceną, jest to koszt 45 zł za pracownika. Trzeci pakiet, z którego mogą skorzystać duże przedsiębiorstwa, daje możliwość skorzystania z różnych konsultacji medycznych, zarówno stacjonarnych, jak i online. 
Wykupienie oznacza, że pracownik nie musi długo czekać na wizytę do specjalisty. Zapewniona jest zarówno podstawowa, jak i specjalistyczna opieka medyczna. Pakiety obejmują także opiekę stomatologa czy fizjoterapeuty.

Korzyści dla pacjentów niezależnie od wybranego pakietu
Pacjent w placówce medycznej Lux Med umawia się szybko, jest to zasługa dostępu do nowoczesnych narzędzi, między innymi Internetu. Wystarczy mieć komórkę z dostępem do Internetu, żeby móc bez stresu i straty czasu umówić się na wizytę do danego lekarza. Aplikacje mobilne, telefon pozwalają na wybór wygodnego dla pacjenta terminu wizyty. 

W całej Polsce jest ponad 1600 placówek Lux Med, dlatego osoba, która potrzebuje pakiet medyczny dla pracownika, jest w stanie odnaleźć najlepszy obiekt dla siebie. Zaufanie pacjentów w tych placówkach jest widoczne na pierwszy rzut oka, Lux Med jest na rynku już wiele lat, dlatego charakteryzuje się dużym doświadczeniem, zatrudnia też tych lekarzy, którzy cieszą się dobrą opinią. Specjalistów w przychodniach tej firmy jest dużo, dlatego pacjenci odnajdą niezbędną opiekę niezależnie od wielu czynników.

Więcej informacji znajdziecie na mediccentre.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu