Konkurs na Świąteczną Kartkę – ostatni moment na zgłoszenie!

Konkurs na Świąteczną Kartkę – ostatni moment na zgłoszenie!

17.11.2020 7:51
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Tylko do 25 listopada można przesyłać zgłoszenia do 27. Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Jakie kryteria należy spełnić, by wziąć udział w konkursie? 
Po raz 27. Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza dzieci i młodzież (przedszkole - 8 klasa) z województwa śląskiego do udziału w świątecznym konkursie.  Kartkę należy przygotować w formacie A5, jednocześnie nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wybór techniki wykonania.  

Ważną zmianą w tej edycji  konkursu na kartkę bożonarodzeniową jest to, że autorzy prac nie muszą przesyłać oryginałów prac, a jedynie dobrej jakości zdjęcie/skan pracy.  Razem z formularzem uczestnika, dostępnym na www.mdk.lubliniec.pl , konkursowe zgłoszenia należy wysyłać na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl
Przygotowanie pracy konkursowej może być zadaniem na lekcje plastyki w szkołach. W projektowanie kartek można się też zabawić na zajęciach artystycznych organizowanych w instytucjach kultury. Świąteczną pocztówkę można również przygotować w domu, z dzieckiem w ramach kreatywnego spędzania czasu lub pretekstu do opowieści o świętach. 
Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie wytyczne dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu