Konkurs na Świąteczną Kartkę – ostatni moment na zgłoszenie!

Konkurs na Świąteczną Kartkę – ostatni moment na zgłoszenie!

17 listopada 2020, godz. 7:51
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Tylko do 25 listopada można przesyłać zgłoszenia do 27. Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Jakie kryteria należy spełnić, by wziąć udział w konkursie? 
Po raz 27. Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza dzieci i młodzież (przedszkole - 8 klasa) z województwa śląskiego do udziału w świątecznym konkursie.  Kartkę należy przygotować w formacie A5, jednocześnie nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wybór techniki wykonania.  

Ważną zmianą w tej edycji  konkursu na kartkę bożonarodzeniową jest to, że autorzy prac nie muszą przesyłać oryginałów prac, a jedynie dobrej jakości zdjęcie/skan pracy.  Razem z formularzem uczestnika, dostępnym na www.mdk.lubliniec.pl , konkursowe zgłoszenia należy wysyłać na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl
Przygotowanie pracy konkursowej może być zadaniem na lekcje plastyki w szkołach. W projektowanie kartek można się też zabawić na zajęciach artystycznych organizowanych w instytucjach kultury. Świąteczną pocztówkę można również przygotować w domu, z dzieckiem w ramach kreatywnego spędzania czasu lub pretekstu do opowieści o świętach. 
Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie wytyczne dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu