Seniorze! Kreatywne paczki czekają w MDK!

Seniorze! Kreatywne paczki czekają w MDK!

17 listopada 2020, godz. 8:23
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Listopadowe zajęcia z cyklu „Kreatywni 60+” odbędą się po raz kolejny w formie „paczkowej”. Dla chętnych seniorów pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu przygotowali paczki z materiałami do wykonania jesiennego lampionu. 

Do tej pory w tej formie kreatywni seniorzy przygotowali glinianego anioła i ramkę na zdjęcia. Pomimo tego, że ograniczone są możliwości wspólnego spotkania i działania, starsze osoby chętnie odbierały paczki do działań kreatywnych w domowym zaciszu. W paczkach znajdowały się jak zwykle materiały niezbędne do wykonania pracy oraz szczegółowa instrukcja. Seniorki chętnie dzieliły się efektami swojej twórczości wysyłając pracownikom MDK zdjęcia z działań. 

W listopadzie, kiedy dni stają się coraz krótsze, a wieczory coraz dłuższe, kreatywni  seniorzy mogą wykonać jesienne lampiony. Ciepłe światło rozjaśni niejedną pochmurną chwilę!

Seniorzy, którzy chcieliby odebrać paczkę z materiałami do twórczej pracy, mogą kontaktować się w tej sprawie z Galerią pod Glinianym Aniołem – tel. 34 351 06 88. Liczba zestawów ograniczona. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu