Seniorze! Kreatywne paczki czekają w MDK!

Listopadowe zajęcia z cyklu „Kreatywni 60+” odbędą się po raz kolejny w formie „paczkowej”. Dla chętnych seniorów pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu przygotowali paczki z materiałami do wykonania jesiennego lampionu. 

Do tej pory w tej formie kreatywni seniorzy przygotowali glinianego anioła i ramkę na zdjęcia. Pomimo tego, że ograniczone są możliwości wspólnego spotkania i działania, starsze osoby chętnie odbierały paczki do działań kreatywnych w domowym zaciszu. W paczkach znajdowały się jak zwykle materiały niezbędne do wykonania pracy oraz szczegółowa instrukcja. Seniorki chętnie dzieliły się efektami swojej twórczości wysyłając pracownikom MDK zdjęcia z działań. 

W listopadzie, kiedy dni stają się coraz krótsze, a wieczory coraz dłuższe, kreatywni  seniorzy mogą wykonać jesienne lampiony. Ciepłe światło rozjaśni niejedną pochmurną chwilę!

Seniorzy, którzy chcieliby odebrać paczkę z materiałami do twórczej pracy, mogą kontaktować się w tej sprawie z Galerią pod Glinianym Aniołem – tel. 34 351 06 88. Liczba zestawów ograniczona. 

tagi: mdk lubliniec, mdk, akademia kreatywności, kreatywni seniorzy, kreatywni 60
2020-11-17 08:23:47 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x