Zaprojektuj nowe logo dla lublinieckiej orkiestry!

Zaprojektuj nowe logo dla lublinieckiej orkiestry!

25 listopada 2020, godz. 9:23
MDK Lubliniec, fot. Mateusz Zawadka
Udostępnij: Kopiuj link

Od stycznia 2021 Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, będzie funkcjonować pod nową nazwą: Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec. Mała zmiana, a jakże ważna. Za tą zmianą idą kolejne – nowe mundury czy… nowa identyfikacja wizualna. MDK zaprasza grafików, artystów, uczniów i studentów szkół artystycznych do stworzenia nowego logo orkiestry.  Nagroda dla zwycięzcy konkursu – 1500 zł! 

Nowy znak graficzny – logo Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec ma być podstawą identyfikacji wizualnej orkiestry. Będzie widniał na mundurach, wyposażeniu orkiestry, będzie funkcjonował w materiałach promocyjnych związanych z zespołem. Nowy znak graficzny powinien m.in. kojarzyć się muzycznie, być nowoczesny i czytelny. 

Jury konkursu, w skład którego będą wchodzić zarówno reprezentanci orkiestry, jak i projektanci grafiki użytkowej, oceniać będzie oryginalność pomysłu, kolorystykę, estetykę i łatwość użytkowania. Osoba, która zaprojektuje zwycięskie logo otrzyma nagrodę 1500 zł. 

Zaproszenie do stworzenia logo kierowane jest szczególnie do projektantów graficznych, uczniów i studentów szkół artystycznych, artystów. Jednocześnie w konkursie może wziąć udział każda osoba, która jest w stanie stworzyć projekt zgodny z wytycznymi. 

Prace konkursowe należy dostarczyć do 20 grudnia 2020 w wersji elektronicznej 
na e-mail: kontakt@mdk.lubliniec.pl, gdzie wersja elektroniczna powinna zawierać plik w formacie PDF oraz PNG.
Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 23 grudnia 2020 na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu