Zaprojektuj nowe logo dla lublinieckiej orkiestry!

Od stycznia 2021 Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, będzie funkcjonować pod nową nazwą: Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec. Mała zmiana, a jakże ważna. Za tą zmianą idą kolejne – nowe mundury czy… nowa identyfikacja wizualna. MDK zaprasza grafików, artystów, uczniów i studentów szkół artystycznych do stworzenia nowego logo orkiestry.  Nagroda dla zwycięzcy konkursu – 1500 zł! 

Nowy znak graficzny – logo Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec ma być podstawą identyfikacji wizualnej orkiestry. Będzie widniał na mundurach, wyposażeniu orkiestry, będzie funkcjonował w materiałach promocyjnych związanych z zespołem. Nowy znak graficzny powinien m.in. kojarzyć się muzycznie, być nowoczesny i czytelny. 

Jury konkursu, w skład którego będą wchodzić zarówno reprezentanci orkiestry, jak i projektanci grafiki użytkowej, oceniać będzie oryginalność pomysłu, kolorystykę, estetykę i łatwość użytkowania. Osoba, która zaprojektuje zwycięskie logo otrzyma nagrodę 1500 zł. 

Zaproszenie do stworzenia logo kierowane jest szczególnie do projektantów graficznych, uczniów i studentów szkół artystycznych, artystów. Jednocześnie w konkursie może wziąć udział każda osoba, która jest w stanie stworzyć projekt zgodny z wytycznymi. 

Prace konkursowe należy dostarczyć do 20 grudnia 2020 w wersji elektronicznej 
na e-mail: kontakt@mdk.lubliniec.pl, gdzie wersja elektroniczna powinna zawierać plik w formacie PDF oraz PNG.
Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 23 grudnia 2020 na stronie www.mdk.lubliniec.pl 

tagi: lubliniec, mdk lubliniec, mdk, sekcje mdk, konkurs, orkiestra dęta lubliniec
2020-11-25 09:23:14 MDK Lubliniec, fot. Mateusz Zawadka

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x