Kto zwycięży w konkursie na świąteczną kartkę?

Kto zwycięży w konkursie na świąteczną kartkę?

26 listopada 2020, godz. 12:17
MDK, foto: archiwum własne - wystawa z 2019 r.
Udostępnij: Kopiuj link

W piątek, 4 grudnia o godzinie 12.00 odbędzie się ogłoszenie wyników 27. Wojewódzkiego Konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Wydarzenie jest organizowane przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Zwykle spotkanie organizowane było w Galerii pod Glinianym Aniołem, działającej przy MDK. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych połączone było z wręczeniem nagród, a przede wszystkim – z wernisażem wystawy. 

W tym roku oczywiście organizatorzy musieli nieco zmienić przyjęty scenariusz. Najlepsze prace wyłonione zostaną przez jury w składzie: Dorota Swat, Marta Gadaszewska, Monika Klimza-Gryc. Ogłoszenie wyników nastąpi online – w mediach społecznościowych Miejskiego Domu Kultury (Facebook i YouTube) 4 grudnia o godzinie 12.00. 

Jednocześnie tego dnia wystawa prac pojawi się na ulicach Lublińca. Świąteczne kartki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci i młodzież z całego województwa śląskiego będą cieszyć oko i wprowadzać świąteczny klimat.  Warto wybrać się w grudniowe dni do….. – tam właśnie będą wyeksponowane bożonarodzeniowe kartki. 
Zapraszamy do oglądania ogłoszenia wyników oraz plenerowej wystawy. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu