Kto zwycięży w konkursie na świąteczną kartkę?

W piątek, 4 grudnia o godzinie 12.00 odbędzie się ogłoszenie wyników 27. Wojewódzkiego Konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Wydarzenie jest organizowane przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Zwykle spotkanie organizowane było w Galerii pod Glinianym Aniołem, działającej przy MDK. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych połączone było z wręczeniem nagród, a przede wszystkim – z wernisażem wystawy. 

W tym roku oczywiście organizatorzy musieli nieco zmienić przyjęty scenariusz. Najlepsze prace wyłonione zostaną przez jury w składzie: Dorota Swat, Marta Gadaszewska, Monika Klimza-Gryc. Ogłoszenie wyników nastąpi online – w mediach społecznościowych Miejskiego Domu Kultury (Facebook i YouTube) 4 grudnia o godzinie 12.00. 

Jednocześnie tego dnia wystawa prac pojawi się na ulicach Lublińca. Świąteczne kartki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci i młodzież z całego województwa śląskiego będą cieszyć oko i wprowadzać świąteczny klimat.  Warto wybrać się w grudniowe dni do….. – tam właśnie będą wyeksponowane bożonarodzeniowe kartki. 
Zapraszamy do oglądania ogłoszenia wyników oraz plenerowej wystawy. 

tagi: mdk lubliniec, mdk, kartka bożonarodzeniowa
2020-11-26 12:17:36 MDK, foto: archiwum własne - wystawa z 2019 r.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x