Kulturalny kalendarz adwentowy - MDK zaprasza do wspólnego odliczania

Kulturalny kalendarz adwentowy - MDK zaprasza do wspólnego odliczania

01.12.2020 14:01
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wspólnego odliczania do świąt! Od 1 do 24 grudnia, każdego dnia pojawiać się będą inspiracje, informacje i wyzwania związane z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. W akcji „Kulturalny kalendarz adwentowy - niech zbliża nas ten świąteczny czas!”– będzie można wziąć udział online i offline. Oto szczegóły!

Zespół Miejskiego Domu Kultury zaprasza do wspólnej zabawy dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów! Codziennie w godzinach porannych pojawiać się będzie informacja związana z tradycjami świątecznymi, inspiracja do wykonania kreatywnej pracy lub wyzwanie-zadanie do zrealizowania w danym dniu. 
W drzwiach Miejskiego Domu Kultury pojawi się ogromny „kalendarz adwentowy”, a na nim – każdego dnia nowa kartka z informacją. Równolegle w mediach społecznościowych MDK pojawiać się będą animacje z tymi samymi treściami. We wspólnym odliczaniu do świąt mogą wziąć więc udział zarówno osoby korzystające z nowych technologii, jak i osoby niekoniecznie do nich przywiązane. 

„W ten sposób chcemy przypomnieć młodszym i starszym mieszkańcom Lublińca świąteczne tradycje, chcemy wyjaśnić m.in. skąd wzięły się niektóre postacie lub obiekty. Wśród publikacji pojawią się również zadania, wyzwania – chcemy zainspirować wszystkich do wykonania dobrych gestów dla siebie i innych. Oczywiście – nie ominiemy inspiracji kulturalnych na świąteczny czas” – tłumaczy Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. 

Wspólne odliczanie odbędzie się pod hasłem „Kulturalny kalendarz adwentowy - niech zbliża nas ten świąteczny czas!”. Inspiracje, informacje i wyzwania pojawiać się będą codziennie, od 1 do 24 grudnia. Zapraszamy do śledzenia „codziennika” na FP Miejskiego Domu Kultury oraz w głównym wejściu do budynku. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu