Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku

W Herbach lublinieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w jednej z placówek handlowych usiłowali dokonać kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych o łącznej wartości ponad 600 złotych. Wobec obu sprawców prokurator zastosował policyjny dozór. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia.

Do zatrzymania doszło w ubiegły piątek na terenie placówki handlowej w miejscowości Herby. Wcześniej dwóch mężczyzn w wieku 40 i 66 lat zauważył pracownik ochrony sklepu w momencie, gdy próbowali nie płacąc opuścić sklep z wypełnionym po brzegi wózkiem zakupowym. Jak się okazało łupem niedoszłych przestępców miały paść artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę znacznie przekraczającą 600 zł. W związku z tym obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, gdzie usłyszeli zarzut usiłowania dokonania kradzieży. Wobec sprawców prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

tagi:
2020-12-01 14:09:30 KPP Lubliniec, foto własne

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x