Kreatywne paczki – grudniowe rozdanie!

Kreatywne paczki – grudniowe rozdanie!

02.12.2020 13:46
Czytanie treści strony dostępne

Dla rodzin, dla seniorów, dla wszystkich zainteresowanych domową twórczością! Kreatywne paczki wpisały się już na stałe w repertuar propozycji Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Jakie prace będzie można wykonać w grudniu?

Propozycje dla rodzin 
W pierwszym tygodniu grudnia MDK zaprasza rodziny do przygotowania karmnika dla ptaków. Oczywiście jego wygląd jest dość artystyczny, jednocześnie wygląd nie wpływa na jego praktyczność. Pierwszy śnieg zwykle cieszy, jednocześnie dla ptaków – to spore utrudnienie w zlokalizowaniu pokarmu. Z pomocą w takich chwilach przychodzą właśnie karmniki. Materiały do wykonania pracy można znaleźć w domu lub odebrać kreatywną paczkę w Galerii pod Glinianym Aniołem – od 30 listopada. Uwaga, liczba paczek ograniczona!

Kolejną grudniową propozycją dla rodzin będą choinkowe ozdoby z papieru (i nie tylko). Będą one świetną ozdobą dla choinek w domach, ale nie tylko! Wkrótce więcej informacji – na ten moment MDK nie chce zdradzać wszystkich planów związanych z tą akcją. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych organizatorów. 

Instruktaże do wykonania tych prac udostępniane są na Facebooku Miejskiego Domu Kultury (https://www.facebook.com/mdklubliniec) oraz na kanale YouTube.

Propozycje dla seniorów
Z seniorami w twórczej, domowej pracy MDK będzie podtrzymywać tradycję wykonania kartek bożonarodzeniowych. Błyszczące materiały, wstążki, napisy, ozdoby – te wszystkie elementy seniorzy znajdą w pierwszych grudniowych paczkach. Jak zwykle również dostarczona zostanie instrukcja, jak krok po kroku kartkę wykonać.

Druga propozycja dla kreatywnych 60+ to filcowe anioły – do powieszenia na choinkę lub obdarowania. Paczki z materiałami do wykonania tych podniebnych istot trafią do seniorów po 14 grudnia. Zainteresowanych już teraz zapraszamy do zapisów w Galerii pod Glinianym Aniołem, telefonicznie (34 351 06 88) lub osobiście w godzinach 10.00-18.00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu