Śmiertelny wypadek na lublinieckiej obwodnicy

Lublinieccy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na obwodnicy Lublińca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł jeden z kierujących. Kolejny raz policjanci apelują o ostrożna jazdę i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze!

Do zdarzenia doszło we wtorek 8 grudnia br. kilkadziesiąt minut po godzinie szóstej na drodze krajowej nr 11, której fragment stanowi obwodnicę Lublińca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia osobowego volkswagena z jadącym od strony Lublińca pojazdem marki Citroen. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 57-letni kierujący volkswagenem mieszkaniec powiatu lublinieckiego, natomiast kierujący citroenem 48-leni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Częstochowie. Na miejscu wypadku czynności procesowe pod nadzorem prokuratora prowadzili  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się śledztwie.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do szybko zmieniających się o tej porze roku warunków na drodze, ale również o wyobraźnię i odpowiedzialność za kierownicą!

tagi: policja, policja lubliniec, wypadek, droga dk11
2020-12-09 13:21:07 KPP Lubliniec, fot. Zdjęcia: st. kpt. Marcin Śmiałkowski, KP PSP w Lublińcu

Galeria: Śmiertelny wypadek na lublinieckiej obwodnicy

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Monika 2020-12-09, 15:19:20

Hej
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89

  Zgłoś komentarz

[*] 2020-12-09, 13:28:31

[*]
[*]

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x