Reklama Lubliniec Info
Śmiertelny wypadek na lublinieckiej obwodnicy

Śmiertelny wypadek na lublinieckiej obwodnicy

9 grudnia 2020, godz. 13:21
KPP Lubliniec, fot. Zdjęcia: st. kpt. Marcin Śmiałkowski, KP PSP w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieccy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na obwodnicy Lublińca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł jeden z kierujących. Kolejny raz policjanci apelują o ostrożna jazdę i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze!

Do zdarzenia doszło we wtorek 8 grudnia br. kilkadziesiąt minut po godzinie szóstej na drodze krajowej nr 11, której fragment stanowi obwodnicę Lublińca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia osobowego volkswagena z jadącym od strony Lublińca pojazdem marki Citroen. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 57-letni kierujący volkswagenem mieszkaniec powiatu lublinieckiego, natomiast kierujący citroenem 48-leni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Częstochowie. Na miejscu wypadku czynności procesowe pod nadzorem prokuratora prowadzili  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się śledztwie.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do szybko zmieniających się o tej porze roku warunków na drodze, ale również o wyobraźnię i odpowiedzialność za kierownicą!

Galeria: Śmiertelny wypadek na lublinieckiej obwodnicy

Zobacz całą galerię

Komentarze

[
[*] 9 grudnia 2020, godz. 13:28
Zgłoś
[*]

[*]

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu