Blisko 4 mln zł na realizację programu Słoneczny Lubliniec

Urząd Miejski w Lublińcu informuke, że wniosek Lublińca pn.: "Program Słoneczny Lubliniec - dostawa i montaż kolektorów słonecznych oraz ogniw fotowoltaicznych na terenie Gminy Lubliniec" został wybrany do dofinansowania. Kwota dofinansowania wynosi 3 mln 980 tys. zł i zostanie rozdysponowana do 280 gospodarstw domowych.

Są to środki unijne przyznane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego decyzją Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 9 grudnia, a wcześniej decyzją Zarządu Subregionu Centralnego.
 
W konkursie złożono 53 wnioski, projekt Lublińca znalazł się na 3 pozycji wniosków ocenionych pozytywnie.
 
Powyższe środki w całości zostaną przekazane 280 beneficjentom, którzy w ubiegłych latach złożyli wnioski do udziału w naszym programie.
 
Do 29 stycznia 2021 roku firmy zainteresowane realizacją zadania na zlecenie Urzędu Miejskiego zapraszamy do składania ofert. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Lublińcu.

tagi: lubliniec, słoneczny lubliniec
2020-12-14 10:32:06 źródło: UM Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x