Świąteczny koncert MDK - transmisja już 25 grudnia

W świątecznym czasie chętnie zerkamy na koncerty z kolędami, pastorałkami. W tym roku wyjątkowy koncert pt. „7 życzeń” stworzyli uczestnicy sekcji wokalnych oraz pracownicy MDK. Oto szczegóły!

- To pierwsza w naszej historii taka produkcja. Szukaliśmy pomysłu na to, by połączyć się z naszymi widzami w świątecznym czasie, dlatego postanowiliśmy wyprodukować prawdziwy koncert! – relacjonuje Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. 

Koncert „7 życzeń” to przeplatanka kolęd i świątecznych piosenek. Do każdej z nich został nakręcony teledysk – Przez kilka dni nasza scena w MDK zmieniła się w plan filmowy – dodaje dyrektor MDK.  
W koncercie wystąpią wokaliści sekcji MDK:  Emilia Czech, Wiktoria Cieluch, Lena Stawecka, Adrianna Tofilska, Anna Dyla, Błażej Gruchalski, Krystian Stańczykiewicz, Hanna Polewczyk, Hanna Kampa, Dominika Paruzel, Zofia Prauzner-Bechcicka, Michalina Orzełek, Olga Kanclerz, Wiktoria Cieluch, Kamil Jaskulski, Oliwia Kurzacz, Julia Balinowska, Estera Stroceń. Przygotowaniem wokalnym zajęły się instruktorki: Karolina Wieczorek oraz Katarzyna Suchara, zaś rejestrację dźwięku, miks i mastering wykonał Artur Tekieli. Za reżyserią, nagrywaniem, montażem i wszelkimi aspektami filmowymi stoją pracownicy MDK. Kilku z nich będzie można również zobaczyć podczas koncertu. W jakiej roli? Tego dowiecie się oglądając koncert. 

Uroczysta premiera odbędzie się 25 grudnia o godzinie 17.00 na kanale YouTube (kanał:  Miejski Domu Kultury Lubliniec) oraz na Facebooku (konto: Miejski Dom Kultury Lubliniec). Dostęp jest oczywiście darmowy. 
Zapraszamy do wspólnego oglądania! 

tagi: mdk lubliniec, mdk, kultura, koncert
2020-12-15 11:47:27 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x