Świąteczny koncert MDK - transmisja już 25 grudnia!

Świąteczny koncert MDK - transmisja już 25 grudnia

15.12.2020 11:47
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

W świątecznym czasie chętnie zerkamy na koncerty z kolędami, pastorałkami. W tym roku wyjątkowy koncert pt. „7 życzeń” stworzyli uczestnicy sekcji wokalnych oraz pracownicy MDK. Oto szczegóły!

- To pierwsza w naszej historii taka produkcja. Szukaliśmy pomysłu na to, by połączyć się z naszymi widzami w świątecznym czasie, dlatego postanowiliśmy wyprodukować prawdziwy koncert! – relacjonuje Agata Woźniak-Rybka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. 

Koncert „7 życzeń” to przeplatanka kolęd i świątecznych piosenek. Do każdej z nich został nakręcony teledysk – Przez kilka dni nasza scena w MDK zmieniła się w plan filmowy – dodaje dyrektor MDK.  
W koncercie wystąpią wokaliści sekcji MDK:  Emilia Czech, Wiktoria Cieluch, Lena Stawecka, Adrianna Tofilska, Anna Dyla, Błażej Gruchalski, Krystian Stańczykiewicz, Hanna Polewczyk, Hanna Kampa, Dominika Paruzel, Zofia Prauzner-Bechcicka, Michalina Orzełek, Olga Kanclerz, Wiktoria Cieluch, Kamil Jaskulski, Oliwia Kurzacz, Julia Balinowska, Estera Stroceń. Przygotowaniem wokalnym zajęły się instruktorki: Karolina Wieczorek oraz Katarzyna Suchara, zaś rejestrację dźwięku, miks i mastering wykonał Artur Tekieli. Za reżyserią, nagrywaniem, montażem i wszelkimi aspektami filmowymi stoją pracownicy MDK. Kilku z nich będzie można również zobaczyć podczas koncertu. W jakiej roli? Tego dowiecie się oglądając koncert. 

Uroczysta premiera odbędzie się 25 grudnia o godzinie 17.00 na kanale YouTube (kanał:  Miejski Domu Kultury Lubliniec) oraz na Facebooku (konto: Miejski Dom Kultury Lubliniec). Dostęp jest oczywiście darmowy. 
Zapraszamy do wspólnego oglądania! 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu