„Między domami” – ferie 2021 w MDK Lubliniec

„Między domami” – ferie 2021 w MDK Lubliniec

21 grudnia 2020, godz. 13:17
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W domach spędzamy ostatnio bardzo dużo czasu i wygląda na to, że również w nich spędzimy nadchodzące ferie. I chociaż budynki instytucji kultury nadal pozostają zamknięte – nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować ofertę „na wynos”. Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na ferie „Między domami”! Oto szczegóły! 

Co wiesz o domu? 
To właśnie domy stały się punktem wyjścia do stworzenia planu na ferie 2021. Spędzając w przysłowiowych „4 ścianach” dużo czasu możemy się im nieco lepiej przyjrzeć, poznać historię, a także… zostawić ślad dla przyszłości. 

- Niestety nie możemy zaprosić dzieci do naszego domu – domu kultury, na zajęcia takie jak zwykle, jednak byłoby super, gdybyśmy te ferie mimo wszystko spędzili RAZEM – mówi Agata Woźniak-Rybka, dyrektor lublinieckiego MDK. 

Jak będą wyglądać ferie 2021? 
Dla uczestników ferii 2021 organizowanych przez MDK Lubliniec przygotowane są zadania na każdy dzień. Informacje o tych zadaniach udostępniane będą na Facebooku MDK, stronie www.mdk.lubliniec.pl oraz telefonicznie. 

Przygotowane zadania związane są z historią domu, historią miasta, czasem wymagać będą pracy twórczej, a czasem – wyjścia z domu na poszukiwania czy odebrania kreatywnej paczki!  Każde zadanie będzie przybliżać uczestników do przygotowania najprawdziwszej, domowej KAPSUŁY CZASU. To zamknięte pudełko ze zbiorem rzeczy informujących o codzienności – kapsułę będzie można otworzyć dopiero za kilka, kilkanaście lat!  

Dla tych, którzy będą wytrwali i zrealizują wszystkie zadania czeka nagroda. 
Jak się zapisać? 

Żeby przygotować odpowiednią ilość materiałów, organizatorzy proszą o zgłoszenie chęci wzięcia udziału w feriach. Zapisy będą przyjmowane od 28 grudnia (poniedziałek) telefonicznie w godzinach 8.00-15.00 lub na stronie www.mdk.lubliniec.pl poprzez formularz zgłoszeniowy.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nie trzeba mieć Internetu i Facebooka, wszystkie wskazówki dostępne będą też telefonicznie  – podkreśla dyrektor MDK. 
Udział w feriach i wszelkie materiały dla uczestników są darmowe. Liczba miejsc ograniczona. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu