Bezpłatne szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych - PPK

Oddział ZUS w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenie on-line „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”, które odbędzie się 11 lutego, w godzinach od 9:00 do 11:00. Tym razem nie trzeba nawet wychodzić z domu, czy firmy, by wziąć w nim udział. Wystarczy wcześniej się zgłosić.

11 lutego podczas wirtualnego spotkania ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu PPK oraz umożliwi uczestnikom zadawanie pytań w czasie konsultacji na czacie. 
- Udział w szkoleniu jest bezpłatny.  W trakcie webinarium prowadzący omówi zasady funkcjonowania oraz założenia programu PPK, przedstawi szczegółowy zakres ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zaprezentuje główne wyzwania stojące przed pracodawcami, a także omówi korzyści dla pracowników i odpowie na pytania oraz wątpliwości uczestników webinarium - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego. 
Zapisy osób chętnych odbywają się drogą elektroniczną pod adresem email: zus.szkolenia.czewa@zus.pl
W zgłoszeniu należy podać e-mail (na który ZUS wyśle zaproszenie z linkiem do spotkania) oraz numer telefonu do kontaktu. Zapisy przyjmowane są do 9 lutego 2021 r.  Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Dzień przed spotkaniem na adres email wysłany zostanie link do dołączenia do webinarium.

tagi: zus, ppk, pracownicze plany kapitałowe
2021-02-03 10:32:01 Beata Kopczyńska

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x