Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Bezpłatne szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych - PPK

Bezpłatne szkolenie dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych - PPK

3 lutego 2021, godz. 10:32
Beata Kopczyńska
Udostępnij: Kopiuj link

Oddział ZUS w Częstochowie organizuje bezpłatne szkolenie on-line „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe”, które odbędzie się 11 lutego, w godzinach od 9:00 do 11:00. Tym razem nie trzeba nawet wychodzić z domu, czy firmy, by wziąć w nim udział. Wystarczy wcześniej się zgłosić.

11 lutego podczas wirtualnego spotkania ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu PPK oraz umożliwi uczestnikom zadawanie pytań w czasie konsultacji na czacie. 
- Udział w szkoleniu jest bezpłatny.  W trakcie webinarium prowadzący omówi zasady funkcjonowania oraz założenia programu PPK, przedstawi szczegółowy zakres ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Zaprezentuje główne wyzwania stojące przed pracodawcami, a także omówi korzyści dla pracowników i odpowie na pytania oraz wątpliwości uczestników webinarium - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego. 
Zapisy osób chętnych odbywają się drogą elektroniczną pod adresem email: zus.szkolenia.czewa@zus.pl
W zgłoszeniu należy podać e-mail (na który ZUS wyśle zaproszenie z linkiem do spotkania) oraz numer telefonu do kontaktu. Zapisy przyjmowane są do 9 lutego 2021 r.  Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Dzień przed spotkaniem na adres email wysłany zostanie link do dołączenia do webinarium.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu