Dzień Kobiet w Kinie Karolinka

Dzień Kobiet w Kinie Karolinka

2 marca 2021, godz. 11:39
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Idealny scenariusz na świętowanie Dnia Kobiet? W zwykłym czasie pewnie propozycji byłoby mnóstwo. Na szczęście mimo wielu zamkniętych lokali, otwarte są… kina! I te nie przepuszczą okazji by uczcić ten najbardziej kobiecy dzień w roku. Również lublinieckie Kino „Karolinka” 8 marca zaprasza panie na specjalny seans z niespodziankami.  

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza wszystkie panie do spędzenia wieczoru 8 marca w Kinie „Karolinka”. Na dużym ekranie pojawi się komedia romantyczna „Palm Springs”, która zbiera doskonałe recenzje krytyków filmowych i mnóstwo nominacji do nagród. Czym zachwyca? To historia Nylesa i Sarah, którzy poznają się na weselu w tytułowym Palm Springs. Impreza jest nudna, do momentu, w którym… para zostaje uwięziona w pętli czasowej i w kółko przeżywa ten sam dzień! I choć początkowo sytuacja wydaje się beznadziejna, Nyles i Sarah wspólnie zaczynają realizować najbardziej szalone pomysły. 

Czy Dzień Kobiet w Kinie „Karolinka” to tylko film? Nie! Na wszystkie panie, które postanowią ten wieczór spędzić w lublinieckim kinie czekają niespodzianki. Wśród nich rękodzielnicze upominki przygotowane przez pracowniczki Galerii pod Glinianym Aniołem, sympatyczna nagroda oraz… muzyczny prezent! Ale to ostatnie niech pozostanie tajemnicą. 

Wydarzenie rozpocznie się 8 marca o godzinie 19.45. Bilety są dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie Kina „Karolinka” codzienne od godziny 15.00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu