Kiermasz ciast w Galerii pod Glinianym Aniołem!

Kiermasz ciast w Galerii pod Glinianym Aniołem. Zbiórka na cel charytatywny!

2 marca 2021, godz. 11:42
MDK Lubliniec, foto własne
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejna okazja do słodkiego pomagania! 7 marca w Galerii pod Glinianym Aniołem będzie można zakupić box ze słodkimi wypiekami przygotowanymi przez drużynę Eweliny Kukowki i Katarzynę Cupiał. Tradycyjnie – każde pudełko to cegiełka na szczytny cel. Komu tym razem będzie można pomóc? 

Każdy słodki box, który zostanie zakupiony w trakcie najbliższego kiermaszu ciast, jest cegiełką na rzecz pani Anny Kopyciok, mieszkanki Lublińca, która walczy z chorobą nowotworową. Niestety możliwości leczenia w Polsce wyczerpały się. Jej jedyną nadzieją jest kosztowana terapia w Niemczech i właśnie na nią przekazany zostanie cały dochód z kiermaszu ciast. Pudełko z ciastem tradycyjnie kosztuje 10 zł, jednocześnie każda wyższa kwota będzie mile widziana. 

Kiermasz ciast odbędzie się 7 marca (niedziela) w Galerii pod Glinianym Aniołem działającej przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, w godzinach: 11.00 – 15.00. Warto przyjść jak najwcześniej – w trakcie poprzednich ciastowych akcji, słodkie boxy szybko trafiały w ręce pomocnych łasuchów. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu