Darmowa sterylizacja i kastracja dla kotów

Darmowa sterylizacja i kastracja dla kotów

11 marca 2021, godz. 12:45
źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu uruchomił możliwość składania wniosków dla mieszkańców Lublińca ws. wykonania zabiegu sterylizacji lub kastracji kotów. Przypomnijmy, że jest to projekt finansowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Lublińca za rok 2020 i otrzymał największą ilość głosów.

Ogłoszenie Urzędu Miejskiego w Lublińcu:

Zapraszamy mieszkańców Lublińca do składania wniosków o wykonanie zabiegu sterylizacji lub kastracji swoich kotów.

Jest to zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego „Darmowa sterylizacja i kastracja kotów”. Założeniem programu jest przeprowadzenie sterylizacji i kastracji kotów należących do mieszkańców Lublińca, co w konsekwencji ma zapobiec szerzeniu się bezdomności wśród kotów.

Warunkiem skorzystania z darmowego zabiegu jest wypełnienie przez właściciela kota wniosku, który udostępniamy poniżej. Wniosek dostępny jest również w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu. Wnioski można składać w następujący sposób:
- w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7A,
- przez elektroniczną skrzynkę podawcza ePUAP lub SEKAP (wówczas należy złożyć pismo ogólne do Urzędu i dołączyć do niego skan wypełnionego i podpisanego wniosku).

Wnioski składane poprzez e-mail nie będą akceptowane.

Informujemy, że liczba zabiegów jest ograniczona. Wnioski można składać najpóźniej do dnia 22.10.2021 r. z zastrzeżeniem, że termin ten uzależniony jest od wyczerpania się środków finansowych przeznaczonych na realizację opisanego zadania.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy umówić się na wizytę w lecznicy weterynaryjnej LUBIWET S.C. ul. Stefana Wyszyńskiego 45, 42-700 Lubliniec pod nr telefonu: 730 122 834.

Szczegółowe informacje dotyczące programu zamieszczone są w załączonym wniosku. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Komunalnym UM w Lublińcu pod numerem telefonu: 34 353 01 00 wew. 171.

Wniosek można pobrać na stronie UM Lubliniec - klikając tutaj

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu