Geberit Monolith – nowoczesne moduły sanitarne

Geberit Monolith – nowoczesne moduły sanitarne w aranżacjach łazienek

26 kwietnia 2021, godz. 6:17
Udostępnij: Kopiuj link

Nowoczesny system łazienkowy Geberit Monolith stanowi dogodne rozwiązanie tam, gdzie montaż instalacji podtynkowej jest problematyczny. Pozwala na uzyskanie estetycznej aranżacji pomieszczenia bez konieczności gruntownego remontu i ponoszenia wysokich kosztów. Uniwersalne moduły sanitarne pasują do większości baterii oraz misek ustępowych. Co warto wiedzieć o modułach Geberit Monolith?

Czym charakteryzują się moduły sanitarne Geberit Monolith?

Moduły sanitarne Geberit Monolith są nowoczesnym rozwiązaniem oferującym niesamowite możliwości aranżacyjne łazienki bez konieczności kucia ścian i uzupełniania glazury. Doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy podtynkowy montaż instalacji sanitarnych stwarza problemy, a klasyczny natynkowy nie pasuje do estetyki aranżacji. Omawiane moduły sanitarne stanowią serię stelaży natynkowych do toalety, bidetu i umywalki. Mają uniwersalny charakter, dzięki czemu pasują do większości misek podwieszanych i stojących. 

Pomysłowe rozwiązania technologiczne sprawiły, że system łazienkowy Monolith Geberit został wyróżniony licznymi międzynarodowymi nagrodami. Spłuczka, system spłukiwania i odpływ zostały umieszczone w eleganckim module o smukłej linii. W uproszczeniu jest to wąski moduł z wbudowaną spłuczką natynkową, który może służyć jako rezerwuar dla toalet stojących i podwieszanych. Jego funkcjonalność oraz estetyka zapewniają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Specjalista wykonuje montaż modułu w ciągu kilku godzin.

Wzornictwo wyróżnione nagrodami

Estetyka i jakość wykonania modułu Geberit Monolith wc zostały docenione przez międzynarodowe jury złożone z ekspertów, które corocznie od 1953 roku przyznaje nagrodę za wybitne wzornictwo. Moduł WC otrzymał nagrodę „iF produkt design award 2010”. Wybitne wzornictwo oznacza nie tylko doskonały wygląd, ale również zastosowanie materiałów niezawodnej jakości, odpowiednich rozwiązań technologicznych i funkcjonalność. O jego efektowności, przekonasz się, wchodząc na stronę https://grupamo.pl/Monolith-lazienka/. Moduł jest wykonany ze szkła hartowanego i aluminium. Staranność wykończenia nie pozostawia wątpliwości, że produkt słusznie otrzymał nagrodę. 

Niezawodna estetyka

Na estetykę wpływają zastosowane materiały i sposób wykończenia, ale moduł sanitarny do wc to również kolorystyka, którą łatwo dopasować do każdego wnętrza. Moduły są dostępne w kolorze białym, czarnym, umbra i piaskowym. Są to ponadczasowe barwy, które pasują do różnorodnych aranżacji. Dbałość o detale sprawia, że moduł nie zajmuje dużo miejsca i harmonijnie komponuje się z otoczeniem. Prostota, lekkość formy oraz elegancja stanowią jego niepodważalne atuty.

Bezproblemowa obsługa

Propozycje modułów Geberit Monolith to nie tylko montaż, który nie wymaga rozkuwania ściany i wspaniała estetyka, to także bezproblemowa obsługa dzięki łatwemu dostępowi do zaworów. Ponadto poszczególne części podlegają wymianie w razie awarii, a ich dostępność jest aktualnie objęta wieloletnią gwarancją.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu