Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

news

Własny biznes? Pomyśl o współpracy z siecią Żabka!

6 maja 2021, godz. 10:27
Udostępnij: Kopiuj link

Z pewnością nie raz myślałeś o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, ale odstraszały Cię wysokie koszty wstępne i trudność w jej rozkręceniu. Jeśli nadal widzisz siebie jako energicznego przedsiębiorcę, poznaj doskonałą ofertę franczyzy firmy Żabka. Opinie na jej temat mówią same za siebie: nie znajdziesz korzystniejszych warunków partnerskiej współpracy!

Oferta gotowa na Twoje potrzeby!

Zastanawiasz się, na jakich płaszczyznach może pomóc Ci oferta firmy Żabka? Franczyza ta przede wszystkim zrealizuje za Ciebie największą inwestycję, jaką jest przygotowanie i wyposażenie Twojego sklepu. Mowa tu o w pełni kompleksowym dostosowaniu go do standardów firmy, na co składa się jego remont, umeblowanie, czy też wyposażenie w towary. Co więcej, Żabka sama znajdzie właściwą lokalizację i ją wynajmie – nie będziesz musiał się w to angażować!

Ty natomiast sam dobierzesz sobie zaufanych pracowników, z którymi zbudujesz sukces swojego przedsiębiorstwa. Firma ma także świadomość, że to Ty najlepiej rozpoznasz potrzeby swoich klientów i zaufa Ci odnośnie wyboru towarów regionalnych. Bez wątpienia będziesz w pełni usatysfakcjonowany z tego, co oferuje Żabka. Opinie na temat tak szeroko zakrojonej pomocy są jednoznacznie pozytywne!

Pieniądze na start? Oczywiście!

Pomoc w przygotowaniu sklepu to nie jedyne, co daje Ci Żabka. Franczyza przewiduje przede wszystkim potężny bonus finansowy. Przez 12 miesięcy od dnia otwarcia sklepu będziesz mógł zyskać aż 16 000 miesięcznego przychodu, który bez najmniejszych wątpliwości ułatwi Ci rozkręcenie interesu. Taka kwota pozwoli Ci ze spokojną głową rozwijać sklep, uczyć się jego prowadzenia i pozyskiwać nowych klientów!

Dobra franczyza? Opinie partnerów chwalą doskonałe szkolenia!

Jakie jeszcze zalety niesie franczyza oferowana przez sieć Żabka? Opinie osób, które zdecydowały się na współpracę z firmą, zwracają uwagę na doskonały system szkoleń dla nowych franczyzobiorców. Przede wszystkim sieć oferuje szkolenie wstępne w wybranym sklepie trenerskim, gdzie przez ok. 14 dni nauczysz się wszystkiego o prowadzeniu własnego sklepu.

Na tym jednak Twoja nauka się nie skończy: będziesz otrzymywał regularne propozycje szkoleń dostosowanych do Twoich potrzeb, poprawiających Twoje kompetencje w zarządzaniu biznesem. Oczywiście otrzymasz też regularne wsparcie od doświadczonych trenerów Żabki, którzy wesprą Cię na każdym etapie pracy. Zawsze otrzymasz niezbędną pomoc!

Współpraca z minimalnym wkładem własnym!

Co ciekawe, ze swojej strony pokryjesz jedynie koszty kasy fiskalnej, zakupu koncesji na sprzedaż napojów alkoholowych oraz pierwsze koszty pracownicze. Na wszystko to powinna wystarczyć kwota ok. 5000 zł, co jest bez wątpienia jedną z najniższych kwot, jaką może wymagać franczyza. Opinie partnerów są jednoznaczne: współpraca z firmą Żabka przyniesie Ci ogromne możliwości i pozwoli Ci na prowadzenie satysfakcjonującego, uczciwego i intratnego biznesu!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu