Dlaczego warto postawić na franczyzę Żabka?

Określenie „mały wielki sklep” znakomicie pasuje do punktów sieci Żabka. Placówki z zielonym szyldem charakteryzują się zwykle niewielkim metrażem, co sprawia, że mogą być otwarte w różnych lokalizacjach. Jednocześnie oferta jest bardzo rozbudowana, a w całej Polsce działa już ponad 7100 sklepów Żabka. Opinie na temat franczyzy są bardzo pozytywne – sprawdźmy, co stoi za jej popularnością.

Jeżeli chcesz założyć sklep Żabka, franczyza może Ci pomóc
Taki rodzaj umowy jest świetnym sposobem na założenie własnego sklepu w ramach sieci Żabka. Franczyza polega na współpracy dwóch prawnie odrębnych stron – franczyzodawca udziela odpłatnego pozwolenia w formie licencji lub zgody, dotyczącego sprzedawania danego zakresu produktów lub usług w ramach marki. W przypadku sieci Żabka opinie o pozytywnym wydźwięku najczęściej dotyczą prostych, przejrzystych warunków umowy, a także szansy osiągnięcia sporego zysku z niskim wkładem początkowym.

Dużym atutem tego rozwiązania jest fakt, że franczyzobiorca może skorzystać z wieloletniego doświadczenia. Żabka to marka, w której ramach funkcjonuje kilka tysięcy sklepów – format i zasady tej działalności są rozwijane od 1998 roku. Firma posiada renomę na rynku, a za sprawą sieci franczyzowej stale rozszerza zakres dystrybucji swoich towarów i usług. Dołączając do tego procesu, można skorzystać z szeregu ułatwień proponowanych przez świetnie prosperującą sieć.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otworzyć własny sklep? Franczyza – opinie przedsiębiorców
Na początku warto określić zobowiązania każdej ze stron umowy. Franczyzodawca przede wszystkim udostępnia informacje na temat prowadzenia działalności oraz pozwala na posługiwanie się logotypem marki. Wsparcie w przypadku sieci Żabka dotyczy każdego etapu rozwijania biznesu – od przygotowania do otwarcia sklepu, poprzez zaopatrzenie lokalu i dostosowanie go do rozpoczęcia działalności, po bieżącą pomoc w trakcie prowadzenia biznesu. Na początek wystarczy wnieść opłatę w wysokości 5 tysięcy złotych.

Druga strona umowy, czyli franczyzobiorca, to podmiot, który chce założyć własny biznes, korzystając z wiedzy i informacji dostępnych ze względu na uczestnictwo w modelu właśnie takim jak franczyza. Opinie na temat takiej formy współpracy są bardzo pozytywne. Przedsiębiorcy szczególnie cenią sobie ogromne wsparcie udzielane na każdym etapie, a także know-how, który pozwala osiągnąć wysokie wyniki sprzedażowe.

W przypadku sklepów Żabka franczyza określa konkretne warunki. Przedsiębiorca, który spełni wytyczne, może rozwijać swój biznes, korzystając z renomy marki oraz dostępnej wiedzy i infrastruktury. Warto jeszcze raz podkreślić kwestię bardzo niskiego wkładu własnego – to jedna z najkorzystniejszych propozycji na polskim rynku. Po przejściu przez etap formalności franczyzobiorca powinien przejść kursy szkoleniowe dotyczące obsługi klienta, technik sprzedażowych, a także zarządzania zespołem oraz wypełniania dokumentów związanych na przykład z podatkami. To tylko niektóre z korzyści, jakie zapewnia franczyza. Opinie na temat tej formy współpracy często traktują także o tym aspekcie – wiedzę o tym jak prowadzić swoją działalność zdecydowanie łatwiej zdobywać ze wsparciem większej sieci.

Żabka – opinie przedsiębiorców na temat franczyzy
Już ponad pięć tysięcy przedsiębiorców w Polsce zdecydowało się na otwarcie sklepu Żabka. Opinie są bardzo pozytywne głównie ze względu na korzystne warunki umowy. Ponadto marka ma teraz specjalną ofertę dla nowych franczyzobiorców. Żabka gwarantuje przychód w wysokości 16 000 złotych miesięcznie przez dwanaście miesięcy, po spełnieniu określonych zasad przez osoby, które otworzą pierwszy sklep przed 28 lutego 2022 roku. Sukces takiego przedsięwzięcia jest niemal gwarantowany – markę rozpoznaje aż 97% konsumentów, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością.

tagi:
2021-05-06 10:27:53

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x