Fantastyczne Królestwo Pszczół - wystawa on-line Justyny Kierat

Fantastyczne Królestwo Pszczół - wystawa on-line Justyny Kierat

23 kwietnia 2021, godz. 13:30
Udostępnij: Kopiuj link

Zapraszamy 27 kwietnia o godzinie 16.00 do obejrzenia wieloformatowej wystawy on-line ilustracji Justyny Kierat "FANTASTYCZNE KRÓLESTWO PSZCZÓŁ" z prezentacją domku dla pszczół.

Pani Justyna zabierze Was do świata pszczół przekazując fachową wiedzę, jak istotną rolę spełniają w przyrodzie owady pszczołowate.
Z kunsztownie zilustrowanych plansz dowiemy się jak dbać o pszczoły i jak sprawić, żeby nasz ogród stał się im przyjazny, jak skonstruowany jest ul, czym różni się pszczoła od..., gniazda pszczół, jak powstaje miód, o robotnicach w ulu, jak wygląda strój pszczelarza i wiele innych ciekawych informacji.
 
Justyna Kierat z wykształcenia jest biologiem, a z zamiłowania ilustratorką i autorką książek edukacyjnych („Atlas zwierząt”, „Ryjcio”, „Pszczoły miodne i niemiodne”, „Mrówki duże i małe”) oraz edukolorowanek własnego pomysłu („Edukolorowanka o ptakach”, „Edukolorowanka obserwatora ptaków”) W ramach studiów doktoranckich w Instytucie Nauk o Środowisk Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmowała się biologią samotnych pszczół.
Szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu