Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

 Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na pierwsze spotkanie z cyklu

Pierwsze spotkanie z cyklu Czytamy i opowiadamy

26 kwietnia 2021, godz. 12:56
K.L.
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na pierwsze spotkanie z cyklu "Czytamy i opowiadamy". Podczas, którego przeczytamy fragment książki "Opowieść małej Edytki Stein" autorstwa naszej lokalnej poetki Pani Marii Dziuk.

W drugiej części spotkania prowadząca Magdalena Oberska nawiązując do przeczytanego tekstu opowie Wam o lublinieckich miejscach i postaciach w nim zapisanych.

Jeśli macie ochotę poznać lepiej Patronkę naszego miasta oraz zaczerpnąć wiedzy historycznej i lokalnych ciekawostek to zapraszamy na spotkanie on-line, które odbędzie się we wtorek 27 kwietnia 2021 roku o godz. 17.00.

Szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu