Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

O czym marzą mieszkańcy Lublińca?

O czym marzą mieszkańcy Lublińca?

4 maja 2021, godz. 14:35
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Realizacja projektów, na które Miejski Dom Kultury otrzymał dofinansowanie, to tylko część planów instytucji na przyszłość. Co jeszcze może się wydarzyć? W dużej mierze zależy to od… mieszkańców. MDK zaprasza do podzielenia się swoimi pomysłami na działania. Jak to zrobić? 

Od 10 do 14 maja przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu będzie stała wyjątkowa tablica marzeń. Każdy będzie mógł na niej zapisać swoje kulturalne marzenia, pomysły, które mogą stać się dla pracowników MDK inspiracją do tworzenia planu na wakacyjne miesiące. Zespół wierzy, że pogoda będzie sprzyjała spacerom i przy okazji przechadzek, a mieszkańcy chętnie podzielą się swoimi marzeniami. 

To nie jest przypadkowy moment na to działanie. Między 19 a 21 maja odbędą się spotkania dotyczące kulturalnych potrzeb w ramach programu Dom Kultury+, w którym MDK bierze udział. Do udziału w szczegółowej diagnozie została zaproszona lubliniecka młodzież. Uzyskane w czasie tych spotkań informacje staną się fundamentem do dalszej realizacji projektu. Co będzie się działo? Ogłoszony zostanie konkurs na kulturalne inicjatywy! Od 3 do 7 wydarzeń zostanie zrealizowanych dzięki wsparciu finansowemu z Narodowego Centrum Kultury. 

Zanim jednak to nastąpi pracownicy MDK zapraszają wszystkich, którzy mają na to ochotę do podzielenia się swoimi kulturalnymi pomysłami.  

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu