Reklama Lubliniec Info

Świadczenie rehabilitacyjne - telefoniczny dyżur eksperta

27 maja, w godz. od 10.00 do 12.00 Oddział ZUS w Częstochowie organizuje dyżur telefoniczny na temat świadczenia rehabilitacyjnego.  Na jakich zasadach można z niego skorzystać, ile wynosi, na jaki okres jest przyznawany oraz kiedy, pomimo choroby, nie otrzymamy świadczenia - na te i inne pytania odpowiadał będzie ekspert lublinieckiego inspektoratu ZUS pod nr tel. 34 353 08 15.

Wciąż wiele osób jest pełna niepokoju, gdy okres zasiłku chorobowego jest na wyczerpaniu, a choroba nie ustępuje. W takiej sytuacji można starać się o świadczenie rehabilitacyjne. Przysługuje ono osobie, która po wyczerpaniu zasiłku chorobowego nadal jest chora, ale dalsze leczenie lub rehabilitacja dają jej szanse na odzyskanie zdolności do pracy. W tym wypadku nie wystarczy zwolnienie od swojego lekarza. - Jakie dokumenty powinniśmy przedstawić do ZUS, by otrzymać świadczenie, czy każdy chory może liczyć na jego wypłatę i co możemy zrobić, jeśli nie zgadzamy się z orzeczeniem lekarza orzecznika - to tylko część zagadnień, które można poruszyć z ekspertem ZUS. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w najbliższy czwartek w godz. od 10.00 do 12.00 - zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

tagi: zus
2021-05-24 11:13:47 ZUS

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x