news

Co wyróżnia suplement Licur FLEX od BMPharma?

26 maja 2021, godz. 11:18
Udostępnij: Kopiuj link

W zdrowym ciele zdrowy duch, lecz aby utrzymać odpowiednie zdrowie należy korzystać z suplementacji. Tylko w ten sposób dostarczymy potrzebne mikroskładniki do organizmu, gdyż nie wszystko da się wytworzyć, bądź przyjąć w diecie. Jednym z nich jest powstały na bazie między innymi kurkuminy produkt Licur FLEX od BMPharma. Łatwe dawkowanie, wykorzystanie nowoczesnych technologii dla lepszej przyswajalności i wymierny wpływ na dobre zdrowie to tylko początek tego, co oferuje ten suplement diety.

Licur FLEX to nie tylko kurkumina!
Kurkumina, czyli część składowa niezwykle popularnej w kuchni orientalnej przyprawy – kurkumy to niezwykle zdrowy związek chemiczny potrafiący mieć wymierny wpływ na zdrowie. Szereg badań potwierdza, że może spowolnić rozwój nowotworów, a mówi się także o tym, że może stać się pomocna w zapobieganiu demencji oraz choroby Alzheimera. Kurkumina ma także korzystny wpływ na wzrok. Ponadto w jej skład wchodzi zestaw witamin z grup B, E oraz K, a także minerały takie jak żelazo, wapń, cynk, sód, fosfor, magnez oraz potas. Jednak suplement diety Licur FLEX od Bio Medical Pharma to nie tylko kurkumina. Dzięki zastosowaniu nieprzetworzonego kolagenu typu II w formie UC-II®, który ma potwierdzoną wysoką przyswajalność oraz bezpieczeństwo produkt ten świetnie wspiera i regeneruje silnie obciążone stawy. Oprócz kurkuminy oraz kolagenu Licur FLEX dostarcza także witaminy C, miedzi oraz manganu, które pomagają w utrzymaniu chrząstek oraz tkanek łącznych w odpowiednim stanie. W celu ochrony i prawidłowego funkcjonowania mięsni suplement dostarcza także witaminy D.

Dla kogo jest Licur FLEX?
Sprawne stawy potrzebne są każdemu człowiekowi niezależnie od sposobu pracy oraz wieku. Jednak preparat Licur FLEX szczególnie przydatny będzie dla osób z nadwagą, bądź o siedzącym trybie życia. Dzięki niemu stawy będą sprawne i w pełni sił, a aktywność fizyczna nie będzie problemem oraz zagrożeniem dla zdrowia. Zakupione opakowanie starcza na miesiąc i proste dawkowanie w postaci jednej kapsułki opracowanej przy użyciu nowoczesnej technologii DUOCAP® sprawia, że jest to naprawdę łatwy w przyjmowaniu suplement, który będzie stanowić świetne uzupełnienie zbilansowanej diety. Licur FLEX to nie wszystko co oferuje BMPharma. Masz problemy z samopoczuciem? Wypróbuj Good Mood, na problemy z układem krwionośnym dobrze sprawdzi się Heart Beat, ponadto dostępne są także preparaty na wzmocnienie włosów oraz paznokci, koncentrację, poprawę działania układu pokarmowego i wiele więcej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu