To już dziś! Premiera nowej książki mieszkańca Lublińca

To już dziś! Premiera nowej książki Grzegorza Kopca

26.05.2021 11:34
Czytanie treści strony dostępne

26 maja jest dniem oficjalnej ogólnopolskiej premiery książki "Eksperyment" napisanej przez mieszkańca Lublińca - Grzegorza Kopiec. Książka ukazała się dzięki Wydawnictwu Vesper, natomiast nasz Portal objął patronat medialny nad książką! 

"Eksperyment" to kolejna wydana powieść przez Grzegorza. Podobnie jak w poprzedniej jego książce "Czas pokuty" na stronach znajdziemy lublinieckie akcenty. 

Książka dostępna jest w sklepach internetowych, natomiast w lublinieckiej księgarni Bookszpan może pojawić się z końcem tego tygodnia lub najpóźniej na początku przyszłego.

Opis:
Troje młodych ludzi z Lublińca wybiera się na krakowski festiwal miłośników grozy. Gdy nie wracają na noc do domów, zaniepokojeni rodzice zgłaszają zaginięcie. Policja jest jednak bezsilna, w sprawę zaangażowany zostaje więc prywatny detektyw Michał Majer. Jego śledztwo także nie przynosi rezultatów, aż do momentu, gdy odzywa się do niego francuska policjantka Christine Benoit. Okazuje się, że w Paryżu doszło do zaginięcia młodego człowieka w bardzo podobnych okolicznościach. Majer wyrusza do Francji i razem z Benoit starają się rozwikłać zagadkę porwań. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a para detektywów stanie w obliczu zagrożenia rodem z najgorszych koszmarów.

Zamówienia można składać na stronie wydawnictwa : https://vesper.pl/zapowiedzi/782-eksperyment-grzegorz-kopiec-oprawa-twarda-9788377313749

Grzegorz Kopiec, "Eksperyment"
Wydawnictwo: Vesper
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 528
format: 140x205 mm
oprawa: twarda
EAN: 9788377313749

Komentarze

Polak 2021-05-26, 13:40:24
Zgłoś
ta trudna polszczyzna
Mieszkańca Lublińca - Grzegorza Kopca....polski za trudna języka???

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu