Rozdajemy egzemplarze książki Eksperyment Grzegorza Kopca!

Tydzień temu miała miejsce ogólnopolska premiera nowej książki mieszkańca Lublińca Grzegorza Kopca. Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny nad "Eksperymentem" i z tej okazji mamy do rozdania egzemplarze książki, ale to nie wszystko... Każda z nich zostanie oczywiście podpisana przez Grzegorza!

Opis książki Eksperyment:
Troje młodych ludzi z Lublińca wybiera się na krakowski festiwal miłośników grozy. Gdy nie wracają na noc do domów, zaniepokojeni rodzice zgłaszają zaginięcie. Policja jest jednak bezsilna, w sprawę zaangażowany zostaje więc prywatny detektyw Michał Majer. Jego śledztwo także nie przynosi rezultatów, aż do momentu, gdy odzywa się do niego francuska policjantka Christine Benoit. Okazuje się, że w Paryżu doszło do zaginięcia młodego człowieka w bardzo podobnych okolicznościach. Majer wyrusza do Francji i razem z Benoit starają się rozwikłać zagadkę porwań. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a para detektywów stanie w obliczu zagrożenia rodem z najgorszych koszmarów.

Dla Was, naszych Czytelników mamy do rozdania 5 egzemplarzy najnowszej książki Grzegorza.

Pulę nagród dzielimy w następujący sposób:
2 egzemplarze za pośrednictwem konkursu
3 egzemplarze za pośrednictwem serwisu Facebook
Wygrać można tylko jeden raz - pula nagród się nie dubluje.

Każdy egzemplarz zostanie podpisany z dedykacją autora!

Konkurs tradycyjny:
Na adres naszej skrzynki redakcja@lubliniec.info wyślij odpowiedź, której podasz tytuł innej książki niż "Eksperyment" autorstwa Grzegorza Kopca.
W tytule wiadomości napisz "Konkurs"

Konkurs Facebook:
Opublikuj na swojej tablicy publiczny post z adresem do naszego konkursowego artykułu dodając do niego kilka słów od siebie.
Następnie wybierz link dotyczący daty publikacji Twojego posta, skopiuj jego adres i wyślij do nas na redakcja@lubliniec.info podając tytuł "Konkurs FB".
Pamiętaj, aby post był widoczny musi być publiczny.

Konkursy trwają przez najbliższy tydzień do 9 czerwca 2021 włącznie.
Odbiór nagród: osobisty, w siedzibie redakcji.


Przypominamy, że książkę można nabyć na stronie wydawnictwa VESPER: https://vesper.pl/literatura/782-eksperyment-grzegorz-kopiec-oprawa-twarda-9788377313749

tagi: grzegorz kopiec, eksperyment
2021-06-02 13:55:22

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x