Nowy radiowóz dla lublinieckich policjantów

Nowy radiowóz dla lublinieckich policjantów

10 czerwca 2021, godz. 9:30
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu otrzymali nowy radiowóz. W pełni wyposażony i oznakowany Volkswagen będzie służyć policjantom z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Nowy radiowóz z pewnością poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co przełoży się na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lublinieckiego.

Zakupiony w całości ze środków własnych Policji radiowóz to pojazd typu furgon, marki Volkswagen Transporter T6, wyposażony w dwulitrowy silnik diesela o mocy 150 koni mechanicznych. Koszt zakupu jednego takiego samochodu to ponad 200 tys. złotych. Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu zdecydował, że nowy pojazd, ze względu na swoje możliwości, trafi do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, którego funkcjonariusze, w codziennej służbie realizują zróżnicowane zadania na terenie miasta Lublińca, a także na gmin powiatu lublinieckiego. Pojazd posiada 5 miejsc siedzących oraz dodatkowo wyposażony jest w oddzielony, zamykany przedział dla osób zatrzymanych.

Galeria: Nowy radiowóz dla lublinieckich policjantów

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu