Reklama Lubliniec Info

Znamy zwycięzców konkursu, do których trafią egzemplarze Eksperymentu

Zakończyliśmy nasz konkurs, w którym można było otrzymać najnowszą książkę mieszkańca Lublińca Grzegorza Kopiec "Eksperyment". Publikujemy losowanie konkursu.

Egzemplarze książek "Eksperymentu", który otrzymaliśmy od Wydawnictwa Vesper w ramach naszego patronatu medialnego znalazły swoich właścieli. Pierwotnie pula zostałą podzielona na część tradycyjną z pytaniem konkursowym i nową formą w formie publicznego posta na swojej tablicy na FB. Wszystkie nadesłane zgłoszenia dotyczyły pierwszej części i cała pula została przeznaczona na nią, ze względu na brak zgłoszeń w drugiej formule.

W pytaniu konkursowym należało podać przynajmniej jedną książkę, którą napisał Grzegorz Kopiec. Poprawne odpowiedzi to oczywiście: "Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane" oraz "Czas pokuty". 

Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się @ ws. dedykacji od autora, a następnie poinformujemy o możliwości odbioru nagrody.

tagi: książki, grzegorz kopiec, eksperyment
2021-06-10 13:01:13

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x