Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Znamy zwycięzców konkursu, do których trafi

Znamy zwycięzców konkursu, do których trafią egzemplarze Eksperymentu

10 czerwca 2021, godz. 13:01
Udostępnij: Kopiuj link

Zakończyliśmy nasz konkurs, w którym można było otrzymać najnowszą książkę mieszkańca Lublińca Grzegorza Kopiec "Eksperyment". Publikujemy losowanie konkursu.

Egzemplarze książek "Eksperymentu", który otrzymaliśmy od Wydawnictwa Vesper w ramach naszego patronatu medialnego znalazły swoich właścieli. Pierwotnie pula zostałą podzielona na część tradycyjną z pytaniem konkursowym i nową formą w formie publicznego posta na swojej tablicy na FB. Wszystkie nadesłane zgłoszenia dotyczyły pierwszej części i cała pula została przeznaczona na nią, ze względu na brak zgłoszeń w drugiej formule.

W pytaniu konkursowym należało podać przynajmniej jedną książkę, którą napisał Grzegorz Kopiec. Poprawne odpowiedzi to oczywiście: "Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane" oraz "Czas pokuty". 

Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się @ ws. dedykacji od autora, a następnie poinformujemy o możliwości odbioru nagrody.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu