Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Soboty paszportowe

Soboty paszportowe

11 czerwca 2021, godz. 11:56
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Udostępnij: Kopiuj link

12, 19 oraz 26 czerwca odbędą się kolejne tzw. „soboty paszportowe” czyli akcje, w ramach których możliwe będzie złożenie wniosku lub odebranie gotowych dokumentów paszportowych poza tradycyjnymi godzinami pracy urzędu.

Obsługa paszportowa będzie w tych dniach prowadzona w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz w Terenowych Delegaturach Paszportowych w Bielsku-Białej i Częstochowie w godzinach od 9.00 do 14.00.

Przypominamy, że złożenie wniosku lub odbiór paszportu możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez internetowy system rezerwacji, który dostępny jest pod adresem http://rezerwacja.slask.eu.

UWAGA: odbiór paszportu będzie także możliwy – w miarę wolnych miejsc – bez wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, jednakże jedynie rezerwacja internetowa daje gwarancję przyjęcia w ustalonym podczas rezerwacji dniu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu