Zabieg Icoone - na czym polega?

Zabieg Icoone - na czym polega?

7 czerwca 2021, godz. 12:32
Udostępnij: Kopiuj link

Terapia laserem Icoone polega na masażu endermologicznym, podczas którego skóra otrzymuje jednocześnie aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych. Dzięki temu możliwe jest nieinwazyjne leczenie cellulitu czy też usunięcie uciążliwej tkanki tłuszczowej, której w inny sposób nie da się usunąć. Oprócz tego Icoone pozwala również na walkę z obrzękami limfatycznymi, a także bliznami czy też sztywnością mięśni. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i naprawdę bardzo skuteczna. Dzięki niej można zlikwidować objawy starzenia się skóry.

Dla kogo jest terapia Icoone?

Z zabiegów Icoone mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety, które zmagają się uciążliwą tkanką tłuszczową, cellulitem, obrzękami limfatycznymi czy też sztywnością mięśni - mówi ekspertka z salonu Magia dla ciała we Wrocławiu oferującego zabiegi Icoone Laser Med 2. Dodatkowo terapia Icoone jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą zlikwidować widoczne objawy starzenia się skóry a także dla tych którzy posiadają blizny czy to po zabiegach chirurgicznych czy też po oparzeniach. Oprócz tego z zabiegów Icoone mogą korzystać osoby mający nadwagę lub też kobiety po porodzie które chcą wrócić do swojej dawnej figury. 

Korzyści wynikające z Icoone?

Jest wiele korzyści, które wynikają z terapii Icoone. Przede wszystkim używanie lasera Icoone sprawia że ciało staje się szczuplejsze i ujędrnione. Dodatkowo terapia ta wspomaga wymianę międzykomórkową. Oprócz tego, terapia laserem Icoone pozwala również na likwidację cellulitu i zredukowanie ilości luźnej skóry. Jeszcze warto wspomnieć o tym, że za pomocą terapii Icoone można pozbyć się blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych czy też po oparzeniach. Warto też wspomnieć o tym, że terapia Icoone pozwala na uaktywnienie się układu limfatycznego i układu krążenia.

Jak długo trwa terapia?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak długo trwa terapia Icoone. Prawda jest taka, że aby osiągnąć spektakularne efekty, trzeba poddać się zabiegowi Icoone więcej niż raz. Najczęściej pełna terapia to 10 spotkań, chociaż i zdarzają się takie sytuacje, kiedy tych spotkań potrzebnych jest nawet i 16. Warto jednak mieć świadomość tego, że na spotkania zabiegowe chodzi się 2-3 razy w tygodniu lub codziennie, co oznacza, że cała terapia może trwać najwyżej 4 miesiące. Nie jest więc to coś, co zajmuje bardzo dużo czasu.

O czym pamiętać podczas terapii?

Jeżeli chodzi o terapię laserem Icoone to warto w jej trakcie pić dużą ilość wody, dzięki której efekty przemiany materii szybciej wydostaną się z organizmu. Najlepiej jest pić minimum półtorej litra wody, chociaż oczywiście można więcej. Warto o tym pamiętać, ponieważ dzięki temu efekty całej terapii będą znacznie bardziej spektakularne.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu