Kradzież ciągnika rolniczego

Kradzież ciągnika rolniczego - poszukiwani świadkowie

23 czerwca 2021, godz. 12:11
KPP Lubliniec, foto własne
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków kradzieży ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło w Cieszowej, na przełomie kwietnia i maja 2021 roku. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Do kradzieży doszło w okresie od 15 kwietnia do 18 maja 2021 roku na terenie Leśnictwa Cieszowa. Nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał kradzieży stojącego w lesie ciągnika rolniczego marki Belarus model 952.2, rok produkcji 2019, wartości 135 tysięcy złotych. Skradziony pojazd był koloru czerwonego i wyposażony był w przeszklona kabinę. Wszystkie osoby, które były świadkami kradzieży lub posiadają informacje mogące przyczynić sią do ustalenia sprawcy kradzieży proszone są o kontakt z lubliniecką Policją.

Wszelkie informacje prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, przy ul. Oświęcimskiej 6 pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub najbliższą jednostką Policji za pośrednictwem numeru alarmowego 112.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu