Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kopcem

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kopcem

23 czerwca 2021, godz. 12:38
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Grzegorzem Kopcem i promocję książki "EKSPERYMENT" 26 czerwca (sobota) o godz. 16:00  na tarasie Lubiteki. Wstęp wolny.

Jedna z najlepszych powieści grozy tego roku - trzy w jednym mieszanka horroru pulpowego, splatterpunku i kryminału. Autor zrobił to po mistrzowsku.

GRZEGORZ KOPIEC - szczęśliwy mąż Arletty i dumny ojciec Kordiana i Cypriana. Urodzony w 1982 roku, wychowany i nadal mieszkający w Lublińcu na Śląsku. Absolwent Politechniki Częstochowskiej – Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki. Pracuje w zawodzie, zajmując się szeroko pojętą informatyką. Miłośnik prozy Edgara Allana Poe, Stephena Kinga i Jacka Ketchuma. W wolnym czasie wsłuchuje się w brzmienia dobrego polskiego hip-hopu. Pisze od siedmiu lat. Autor wydanego w 2015 roku zbioru „Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane”. Współautor kilku antologii. Uhonorowany Nagrodą Burmistrza Miasta Lublińca w dziedzinie kultury.

Po spotkaniu będzie można nabyć książkę z autografem autora.

W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do budynku biblioteki.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu