Kino Karolinka w wakacje!

Kino Karolinka w wakacje: kinowe poranki, czy seanse plenerowe!

30 czerwca 2021, godz. 10:50
Udostępnij: Kopiuj link

W te wakacje kinomaniacy nie będą się nudzić! Lublinieckie Kino „Karolinka” działać będzie i w budynku, i w plenerze, rano i wieczorem! Oto szczegóły! 

Regularne seanse w kinie 
W lipcu seanse Kina „Karolinka” zaplanowane są od piątku do wtorku. W repertuarze są nowości – o które teraz wcale nie tak łatwo! Najmłodsi będą mogli oglądać przygody sympatycznych jaskiniowców w bajce „Krudowie 2”, ale będą mogli też wybrać się nad włoskie morze by poznać tajemniczego chłopca. Kim jest tytułowy „Luca”? Zobaczycie w Kinie „Karolinka”!

W połowie lipca odbędzie się też premiera filmu z elementami animacji „Kosmiczny mecz 2: nowa era”. Tym razem z Królikiem Bugsem i pozostałymi bohaterami Zwariowanych Melodii zagra koszykarz LeeBron. Kto wygra tę kosmiczną rozgrywkę? 

„Jeden gniewny człowiek”, „Ci, którzy życzą mi śmierci”, „Bodyguard i żona zawodowca” to propozycje dla starszych widzów. Filmy mają prawdziwie gwiazdorską obsadę – zobaczyć będzie można m.in. Jasona Stathama, Angelinę Jolie czy Salmę Hayek. Szukając ochłody w gorące dni – warto wybrać się do klimatyzowanej sali Kina „Karolinka”. Pełny repertuar dostępny jest na stronie www.mdk.lubliniec.pl .

Kinowe poranki! 
W wakacje dzieciaki mają trochę więcej czasu o poranku! Dlatego w każdy wtorek i w każdy piątek o godzinie 10.00 na ekranie Kina „Karolinka” odbywać się będą specjalne seanse bajek. Warto wiedzieć, że na poranne seanse cena biletu to tylko 12 zł! Niech to będzie zachętą, by wstać z łóżka trochę wcześniej i przyjść do kina! 

Kino w plenerze! 
W 2020 roku seanse kina plenerowego cieszyły się ogromną popularnością. Czy tak będzie w tym roku? Kino „Karolinka” pod chmurką będzie grać w każdą środę o godzinie 20.30. Chociaż to środek tygodnia, warto zrobić sobie „pauzę” w biegu między poszczególnymi zadaniami. W lipcu na plenerowym ekranie przed MDK zobaczyć będziemy mogli: „Judy” (7 lipca), „Mój piękny syn” (14 lipca), „Pojedynek na głowy” (21 lipca), „Amy” (28 lipca). Wstęp na seanse letniego kina jest bezpłatny. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu