Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza na wakacyjne cykle

Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza na wakacyjne cykle

5 lipca 2021, godz. 10:00
Udostępnij: Kopiuj link

Działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu Galeria pod Glinianym Aniołem w wakacje nie zwalnia tempa!  Ruszają cykliczne propozycje i promocje. Mówiąc krótko: drzwi Galerii są otwarte dla każdego! Oto szczegóły! 

Każdy wtorek to gratka dla miłośników ceramiki. Od 17.00 do 19.00 można oddać się twórczości 
w glinie! Wówczas dyżurować będzie instruktor, który chętnie doradzi przy realizacji wymarzonej, ceramicznej pracy. Co z materiałami do tworzenia? Nie trzeba się o nie martwić! Dokonując opłaty  w wysokości 20 zł, Galeria gwarantuje glinę, dostęp do narzędzi, podwójne wypalanie i szkliwienie. 

Piątki to dni, które szczególnie pracowniczki Galerii chcą dedykować młodzieży. Tego dnia młode osoby będą mogły skorzystać z „Happy hours” i kupić porcję lemoniady w cenie… 1,50! Co więcej – możliwe jest też muzyczne „przejęcie” tarasu. Do dyspozycji będzie sprzęt grający, z którego młodzi po prostu mogą puścić swoją muzykę. 

Weekend to czas na gry! W soboty Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza do rozgrywek planszówkowych. Można przyjść ze swoją grą lub wypożyczyć te, dostępne na miejscu. W „Rodzinne niedziele” udostępniane będą gry XXL – ogromne bierki, fińskie kręgle, planszówki. Wszystko co trzeba, by miło spędzić czas 
z najbliższymi. 

Galeria pod Glinianym Aniołem jest czynna przez cały tydzień w godzinach 15.00-21.00

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu